Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek sovány? (Kérdésed...

Szerintetek sovány? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Csak mert szerintem nem de sokan mondják! 2 éves kan!

[link]

[link]

[link]

[link]


2011. okt. 27. 16:36
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Az a baj hogy próbáltuk "felhízlalni" de nem horpaszra hanem borda tájékra hízott és elég furán nézett ki! :) Igen most kezd kapni a tésztát a táppal együtt, mert most kell majd nőnie az aljzat szőrének! Nem rég kapott féreghajtót és ez nem lehet probléma!

Egyébként szép a kutyád! :)

2011. okt. 27. 18:07
 12/20 anonim ***** válasza:

dehogy sovány!!!


jó kondiban van, ha kinti kutya, akkor árnyalatnyi háj mehet rá télre, de egyébként nem kell hizlalgatni! ha az oldalát simogatva szépen érzed a bordáit, de a medencéje és a csigolyái fedve vannak, akkor nem sovány.


a kutyánál természetes, hogy felülnézetből nem tökéletes gömb formájú! van neki bordakosara, ami szélesebb, és ágyéki része, ami vékonyabb, majd a comboknál megint kiszélesedik.


ha elkezded hizlalni akkor nem a hasa fog kitelni bojler formájúra, hanem először a bordáira telepszik zsír, csak a legvégső esetben kezd a hasüregbe raktározni, mikor már teljesen elzsírosodott. nem is kell, hogy egy nagy hurka legyen belőle... így szép, ahogy van!

2011. okt. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Ha végigsimítod a hátát és érzed, hogy kiáll a gerince és a csípőcsontja, akkor sovány. Ha nem érzed, akkor nem. Sokszor csalóka ez így kép alapján meg fajtától is függ az alkat.
2011. okt. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
51%

16:57es vagyok


egy kis zsír mehetne rá szerintem,nem árt meg neki :)


ezek az enyémek:


[link]


[link]


[link]

2011. okt. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Elférne rajta még egy kis husi, de nem vészes. Ha rendszeresen látja állatorvos, szerinte rendben van, és rendesen etetitek, akkor sz*rd le, hogy mit mondanak, ő ilyen alkat és kész.
2011. okt. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm! 16:57-es nekem is van Ó német juhászom! :)) Szép kutyáid vannak! Köszönöm a válaszokat!
2011. okt. 28. 14:49
 17/20 anonim ***** válasza:
köszi :)
2011. okt. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
a boxeres hozzaszolo vagyok, nem tudom mi a gond azzal amit irtam?
2011. okt. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
az én tacsim is így néz ki a nyáron,pedig eszik rengeteget mégis lemozogja.te is adj neki kicsivel többet,egy kis husi még férne rá a télre.az enyém is nyáron 4kg,télen viszont a 8at is meghaladja.olyan izmos combja lesznek hogy csak na:D
2011. okt. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Hát ő nyáron 14 kg. Télen tésztával és hússal meg tápal etetve talán 15-16! 1-2 kg amit fel tud szedni és meg is marad rajta!
2011. okt. 28. 20:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!