Kezdőoldal » Állatok » Lovak » 12 éves lánynak milyen fajta...

12 éves lánynak milyen fajta lovat ajánlotok?

Figyelt kérdés
Sthetlandi,Wels már nem jó?Mármint pici?Tudom hogy nem a fajta a fontos,de most az érdekelne hogy mekkora marmagasságú és így már a fajta is érdekel hogy könnyebben választhassak.:) :-)
2011. aug. 8. 13:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Magasság attól függ hogy te milyen magas vagy. És mennyire tudsz lovagolni?
2011. aug. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
hát 155 CENTI VAGYOK KB.
2011. aug. 8. 13:33
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
egy muraközi kancát
2011. aug. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Shetlandit semmikép se,ez a fajta nem valami engedelmes és inkább vadabbnak mondanám;a connemara pónit ajánlom(kancát) vagy még az exmoor póni a jó választás,a hucul se rossz,de ha annyira pónit szeretnétek nem kéne a hucul mivel az már kisló...
2011. aug. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem pónit ajánlanák hanem egy kislovat! 12 évesen gyorsan nő az ember ezért hamar kinövi a pónikat! Inkább én a Haflingi kislovat ajánlanám!!
2011. aug. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is kisló kéne ha már 12 éves,de pónit sorolt fel onnan gondolom hogy inkább az olcsóbb és könnyebben tarthatóbbat szeretne..

Ha ránk hallgatsz,inkább a kisló!

2011. aug. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 x) ***** válasza:
25%
Hát igazából az lényeg mennyire szelíd, kezes a ló.. én is kb 155-160 cm vagyok de magyar félvér lovam van. De ha rendes nagy lovat választasz inkább kicsit idősebbet ajánlanék, 5-6 éveset. Viszont a pónit vagy a kislovakat tényleg könnyebb eltartani és kisebbet lehet esni róluk ha tapasztalatlan vagy. :) és én is inkább a kislovat ajánlom.
2011. aug. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

simán vehetsz nagylovat is, fogsz annyit nőni.


De mindenképpen jól belovagoltat!

2011. aug. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
én is gondoltam az exmor pónira..de a kisló mennyibe kerül?azért akarok pónit mert olyan nagy lovat nem akarok,12 évesen nehéz visszafogni egy nagylovat...szóval 130-140 cm marmagasságú elég?légyszi még válaszokat..köszi:)
2011. aug. 9. 11:30
 10/11 anonim ***** válasza:
82%

Máár nem azért,de a pónik sokkal önfejűbbek,mint a "rendes" lovak.Meg ha még nem tudsz annyira lovagolni,hogy olyan helyzetekben meg tudd állítani akkor szerintem még tanulgass.;)

12/L


Ui.még nekem sincs lovam,mert még nem vagyok azon a szinten,de én nagy lovat ajánlok neked(mondjuk pl. egy furit;))

2011. aug. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!