Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát ajánlotok egy...

Milyen kutyát ajánlotok egy 10 éves lánynak?

Figyelt kérdés

lakásban 9.re

kutyával nőtem fel

nem szeretnék ilyen csivava és hasonló kutyákat.

közép testűt

3 tesom van 1 cicánk é a tesomnak van egy bullterierr szukája

sokat viném sétálni

reggel ugy 30-40 perc suli előt 2 után 1 órás séta este pedig 2-3órás usztatás vagy séta

ennyi asszem ha kérdésed van irj privit


2010. júl. 11. 20:29
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
0%
mindenféleképpen bischont.
2010. júl. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
nem szeretem az ölebeket
2010. júl. 11. 20:33
 3/27 anonim ***** válasza:
33%

Első: a bichonok mióta közép testűek?

Szerintem ha tényleg ennyit lenne mozgatva akkor border collie. De csak ha tényleg ennyit mozgatod majd. Vagy vizsla (vagy az már nagy?) nagyon szeretetre méltó fajta. De szerintem nézz szét a neten fajták között és olvass utánuk. Úgy többre mennél. :)

2010. júl. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
73%
Én türelemre intenélek, még nagyon fiatal vagy előtted az élet. Olvasgass sokat a neten pl.: fajtabemutatókat, kennelek a történeteket, training videókat stb. Meglátod 1-2 év múlva lesz konkrét elképzelésed milyen kutya illene hozzád. A türelem nagyon fontos erény, a kutya kiképzésekor is !!
2010. júl. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

privit nem lehet írni, de amúgy is minek?


ha jól értem és te vagy 10 éves, akkor a szüleid engedélye kell, de mondjuk, ha a 9-diken laksz három testvérrel, a szüleiddel és egy macskával meg egy bullterrierrel, akkor felejtsd el, a kutyatartást


egyéb esetben nem vagy szerelmes egyik fajtába sem és nincs pénzed egy fajtakutyára (100000+ összegről beszélünk egy tenyésztőtől származó, egészséges, tk-s kutya esetében)....akkor menhely és elmeséled az igényeid és ajánlani fognak neked egy-két kutyát ;)

2010. júl. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
5%
A 9. -re semmilyent.
2010. júl. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
nem nagy a vizsla de anya szerint nem szereti a többi kutyát vagy szereti csak lakásba nincs mg velük tapasztalt
2010. júl. 11. 20:55
 8/27 anonim ***** válasza:

a vizslának ennyi mozgás nem elég, lefáraszthatatlan amig fiatal

ha vizslát szeretnél akkor vigyál haza egy idősebbet, ugyis dugig vannak a menhelyen magyarvizslával, pont a lefáraszthatatlansága miatt .. ha nincs vele eleget foglalkozva akkor szétszedi a lakást


egyébként amit javasolnék az egy szép fekete középschnauzer ... lehet vele mindent csináli: pl.agilityzni, túrázni, dogdancinget

2010. júl. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
na most még egyszer 6 ember mellé, + egy macska és egy bullterrier mellé a 9-dikre akarsz még egy kutyát?????????? felejtsd el!!!
2010. júl. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

5 ember mellé

apám nem él velünk

2010. júl. 11. 21:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!