Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Gyomorcsavarodással kapcsoaltb...

Gyomorcsavarodással kapcsoaltban tudsz erre válaszolni? Fontos

Figyelt kérdés
Német dog kuytámat tegnap műtötték meg.Az operáció jól sikerült,a még nem sokkos szakaszban került a műtőasztalra.Az orvos azt mondta,hogy a gyomrán volt egy kisebb elhaláshoz hasonló rész,de tisztítás után élénkpiros színű lett.Tegnap viszont megint puffadt lett,de nem gázzal hanem levegővel.Az orvos attól tart,hogy nincs gyomorműködése,viszont tegnap édesanyám adott neki egy kis teát,és megkordult a gyomra.Ez arra enged következtetni hogy van gyomorműködése.Vélemény?
2011. okt. 29. 07:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudom és nem tudhatod, hogy innen mikor kapsz olyan választ ami megnyugtat (vagy nem). Hívd fel a dokit!
2011. okt. 29. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Érdekelt,hogy más is volt-e ilyen helyzetben ezután a műtét után.orvoshoz naponta járunk.
2011. okt. 29. 10:04
 3/4 anonim ***** válasza:
A "német" kutyáknál gyakori az ilyesmi. Az én németjuhászomnak is 2x volt gyomorcsavarodása, szerencsére az egyiket könyen helyre lehetett hozni,mert csak egy csövet nyomtak le a torkán és így a beleket ez visszarendezte. De másadszor sajos műtétre kerültünk és majdnem belehalt,szerencsére nem volt olyan nagy mértékben elhalva a gyomra így az állatorvos könnyedén helyre tudta állítani a problémát. Az én kutyámnál is ez volt, felpuffadt a mútét után de miután kapott teát és egy kis vizet, kb 3 napig csak ezt ehettt akkor kezdett el korogni a gyomra, és az állatorvosunk azt mondta,hogy ez egy jó jel :) úgyhogy nem aggódj, biztosan meggyógyúl a kutyusood :)
2011. okt. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szia!Nagyon örülök hogy írtál,tartod bennem a lelket ezáltal,hogy helyrejöhet még.Pár kérdésem lenne ha van egy kis időd.Milyen teát adtál neki?Mozgassuk egy picit,vagy hagyjuk fekve.Látszólag már jobban lenne,és a gyomra is korog,csak ez a puffadás aggaszt minket.Kapja az infúziót is még mindennap.Szerintem minden ok lenne ha nem puffadna. :(
2011. okt. 29. 11:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!