Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szobatisztasággal kapcsoaltban...

Szobatisztasággal kapcsoaltban adnátok tanácsot?

Figyelt kérdés

Eddig véletlenszerűen pisilt a bilibe, ha pont elkaptuk... itthon és a bölcsiben egyaránt. Próbálkoztunk bugyizással itthon, de össze-vissza pisilte mindig a lakást, vagy túl későn szólt mikor már nem tudta tartani és már csurgott is... :S ez ment heteken át.


De tegnap reggel kétszer szólt h pisi jön, bilire ült, elsőre belepisilt, másodjára elkéstünk és még a pelusba ment. Délután is szólt és pisilt is, szólt kaka miatt is, de az nem jött, csak fürdés után pelusba (így szokott egyébként is, a meleg víz ellazítja az izmait, csodálkoztam is h már délután is kéne neki).

Ma(nem ment bölcsibe) reggel/délelőtt idáig 4x szólt pisi miatt és mind a 4x bilibe is ment, és kaka miatt is szólt és bele is kakilt.

Nagyon bizakodom!!!!!

Most anyámmal elmentek ovit látogatni, mindenáron csak bugyit akart, de anyám nem vállalta be hogy esetleg öltöztetni kelljen stb, úgyhogy bugyipelust kapott mondván hogy ezt egyedül is le tudja majd húzni amikor kipróbálja a kisvécét az oviban, de a lelkére kötöttem ,hogy szóljon a maminak ha pisilnie kell! Hát kíváncsi leszek...


Hétfőtől bugyiban lesz a bölcsiben is, már megbeszéltem tegnap a gondinénivel (viszek egy raklapnyi váltóruhát).


Szerintetek mikor kell próbálkozni az éjjeli pelusnélküliséggel??????

És innentől, pl ha holnap ha elmegyünk itthonról, akkor is bugyiban legyen? Már ne is adjak rá pelust napközben egyáltalán? (csak esetleg délutáni alváshoz?)


mindenkinek köszönöm a választ :-)


2011. ápr. 29. 10:24
 1/2 A kérdező kommentje:
* kapcsolatban *
2011. ápr. 29. 10:25
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem nappalra már ne adjál rá pelenkát, mert csak összezavarná. Mindig legyen nálatok tiszta bugyi, nadrág és pisiltesd meg, mielőtt elindultok otthonról. A gyerekek olyan 2 óránként pisilnek, hacsak nem isznak nagyon sokat azalatt az idő alatt.

Az éjszakaival várjál még 1-2 hetet és csak utána vedd le róla.

27 hónapos kisfiú anyukája

2011. ápr. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!