Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne ezen változtatn...

Hogyan lehetne ezen változtatni a nővéremmel kapcsoaltban?

Figyelt kérdés

Van egy nővérem. 23 éves és még nem volt barátja. nem az a bulizós típus. a szüleinknél dolgozik reggeltől estig vagy mikor hogy és tényleg csak ebből áll az élete. hogyan lehetne ezen változtatni mert már engem zavar ez az életmód ? a szemtőlszembeni beszélgetést hagyjuk, mert azért olyan jó testvérek nem vagyunk.


18/f


2011. márc. 20. 22:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért akarsz változtatni? Felnőtt ember, ha nincs kapcsolata hát nincs :)
2011. márc. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha neki ez tetszik, akkor ne szólj bele, mert még ennél is rosszabb testvérek lesztek.
2011. márc. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hagyd békén. Majd eljön az ideje.
2011. márc. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy a napja minden egyes percéről tudsz. Lehet, hogy vannak barátai, esetleg randizgat, vagy van valami alakuló kapcsolata, csak nem köti a család orrára. Nem mindenki kiáltja ki ezeket a dolgokat a világba rögtön. Én pl úgy vagyok vele, hogy csak akkor vinnék haza pasit, ha a dolog nagyon nagyon komoly lenne, mondjuk mielőtt összeköltözünk valószínű közölném anyámékkal h van valakim.

Amúgy ha a nővéred boldogtalan így ahogy van, akkor érdemes beavatkozni és megpróbálni segíteni, de amíg ez csak téged zavar addig nem. Van aki egyszerűen nem bulizós és kész, attól még lehetnek barátai és nem szar az élete.

2011. márc. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!