Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez milyen jelzés a részéről?

Ez milyen jelzés a részéről?

Figyelt kérdés
Szóval tegnap voltunk sétálni a kutyámmal és egy másik kutyával találkozott. Nem hallottam de éreztem a pórázon keresztül hogy morog de közbe csóválta a farkát. Egyáltalán nem agresszív volt a közeledése.
2011. okt. 31. 08:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Oda akart menni megszaglászni a másik kutyát. Esetleg elvihetnéd valami kutyafuttatóba, ahol más kutyákkal találkozhat, akik megbízhatóak és nem veszik támadásnak a közeledését. (Két pórázon levő kutyát elég necces összeereszteni.) Az enyém is morog, ha más kutyát lát,sőt néha még játék közben is olyan műmorgást művel, hogy rémület hallgatni.
2011. okt. 31. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Bizonytalan volt. Ha érezted a morgást, akkor feszült a pórázod.

Még nem találkozott a kutyád másikkal sosem?

Keresned kellene kutyás játszótársakat neki.

2011. okt. 31. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Dehogynem, már 4 éves egy rakás kutyával találkozott és játszott már. Ezekkel a kutyákkal is ezt csinálta. Csak hát ha a gazdája megfogja az ő kutyáját nyilván én is megfogom az enyémet. Igen éppen feszült a póráz ugyanis húzott. Aztán elengedtem had rohangáljanak. Egyébként nincs vele probléma nagyon szocializálódott naív kutya. Volt már hogy egy kutya neki akart rontani és ő csak farok csóválva arrébb ment, "hogyha nem hát nem". :D Inkább azon gondolkoztam hogy a másik kutya volt bizonytalan és őt akarta nyugtatni! Ez nem lehet?
2011. okt. 31. 11:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!