Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tapolcai állatmenhelyről...

Tapolcai állatmenhelyről vélemények?

Figyelt kérdés
2011. nov. 2. 07:42
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Meguntad a jószágot??
2011. nov. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem!! Gondolkoztam rajta, hogy örökbefogadok majd valamikor.
2011. nov. 2. 13:09
 3/9 anonim válasza:
48%

Lényegtelen a menhely , csak az állat a fontos.

(Nem kedvelem az állat kifejezést, mivel azonos értékűnek tekintek miden élőlényt, csak más adottságokkal...)

2011. nov. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
48%
Első vagyok. Ha kiakarsz hozni egy kutyát, akkor lényegtelen milyen a menhely, csak segíts rajta.
2011. nov. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Tudom, de mivel ez a menhely a legközelebbi hozzánk, így ezért tettem fel a kérdést.
2011. nov. 3. 23:35
 6/9 anonim válasza:
100%
Én az Assisi Szent Ferenc menhelyről tudok véleményt mondani, illetve a vezetőjéről Ulrike Vollner-ről. Az a nő a világ negynagyobb mártírja és idegi alapon is lehet valai baja!!! <problémám röviden:hozzám került egy kutyus amiről akkor még nem tudtuk hogy vemhes...9db kiskutyából 4-nek sikerült gazdit találni,de még mindíg 5-en vannak (már 8 hónaposak)természetesen folyamatosan gazdit keresünk nekik (ami a mai világba eggyáltalán nem egyszerű!)a baj csak akkor kezdődött amikor egyik kedves szomszédunk feljelentett hogy a megengedetnél több kutyát tartunk (NEM ROSSZ KÖRÜLMÉNYEK KÖZÖTT), ami azt jelenti hogy ha nem találunk nekik nagyon gyorsan helyet akkor elvitetik őket a sintérekkel(ami ellen semmit ne tudok tenni)> Felhívtam ezt az Ulrikét azzal a kéréssel hogy be tudna e fogadni a kutyáim közül valamennyit...a nő ne hagyott szóhozjutni a telefonba és folyamatosa azt hajtogatta hogy az anyuka kutyust kéne ivartalanítani...a végén abba maradtunk hogy max.2 lánykutyust átvesz,de még gondolkodik rajta,hívjam vissza 2 nap mulva. Visszahívtam, megbeszéltük hogy másnap reggel viszem le a 2 kutyust, de azért megkérdeztem hogy náluk 100% hogy ne altatják el a kutyust?! (soha ne lehet tudni,nem 1 menhellyel találkoztam már akik bizonyos idő után elaltatják ha senki nem fogadja örökbe) erre a kérdésre a nő olyan szinten felkapta a vizet hogy úgy beszélt velem mintha kb a se..géből rángatott vona elő és 2 perc örjöngés után rámrakta a telefont! másnap reggel anyukám hívta fel magánszámról (mert nem akarta felvenni a telefont) és azt mondta hogy meggondolta magát, ne veszi át a kutyákat!!! mert ő regeltől estig 160kutyával foglalkozik(vannak olya menhelyek ahol több mint 300 kutya van) ,hogy feltételezhetünk róla ilyet?!(hogy merek arról érdeklődni hogy mi lesz a kutyáimmal!!!) Szóval eljátszotta a nagy mártírt és a végén nem segített semmit!!!! úgyhogy csak azt tudom ajánlani hogy telefonon ne hívják a nőt mert iszonyú stílusba beszél az emberrrel és bármi kérdésed van nem válaszol (még a címet se volt hajlandó odaadni!!!) "röviden" ennyi, úgyhogy ha kutyus kell akkor én szivesen adok ingyen(oltva) ez a nő meg foglalkozzon csak a 160 kutyájával reggltől-estig!!!!!!!
2011. nov. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Nekem pl. az a furcsa, hogy sehol nem találom az interneten a menhely címét. Miért nem adják meg? Miért kell telefonos egyeztetés?
2011. nov. 15. 22:01
 8/9 anonim válasza:
100%
nem tudom...elég gyanús...még akkor se volt hajlandó odaadni amikor megeggyeztünk hogy mikor megyünk...azt mondta hogy hívjam fel ha tapolcán vagyok és majd akkor megmondja hogy merre kell menni...??????? vicc az egész nő! na de komolyan...ha még azóta nincs kutyusod akkor én szívesen adok egyet ingyen,le is viszem neked bárhova, csak ne altassák el!!!
2011. nov. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Tisztelt valaszado


Sajnos...az en kutyamat ellopta az ulrike

Hamarosan feljelentem

Bocs ha zavartam!!:(


Es velem is ugy beszelt a telefonban:(


Borzalmas szemely lehet!!!!!!:(


Hianyzik a kiskutyam

Bocs ha zavartam:(

2017. nov. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!