Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit Tegyek ha a 4 hetes...

Mit Tegyek ha a 4 hetes kutyám parvovirusos?

Figyelt kérdés
sajnos szopizni nem tudott csak 1 hétig mert az anyuja meghalt:( 8 kölyköt hagyott magára és csak az enyém élte túl,de nagyon rosszul lett ma reggelre hányt ment a hasa (véres de nem büzös) alig akar enni inni. Nagyon kivagyok segitsetek. Dokihoz nem tudom elvinni mert nincs még rá pénzem csak 1 hét mulva.
2011. nov. 2. 15:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

"8 kölyköt hagyott magára"


és a szuka kutya gazdája nem hagyott véletlenül magára valakit?....

2011. nov. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. De még az nap elvittem dokihoz és kapott infuzios kezelést meg nagyon sok gyogyszert de sajnos hétfö reggel feladta a harcot és meghalt :(:(:( Leszögezném h nem az én kutyusaim voltak kaptam az egyik ismerösömtöl mert ö nem tudott vele mit kezdeni. Az h nekem nem való kutyus.......az eddigi kezelések amit kapott 40 ezer ftba került és ezt minimál bérböl fizettem ki gondolkodás nélkül akár még többet is kifizettem volna de sajnos mostmár nincs mit tennem.
2011. nov. 16. 07:53
 13/13 Fannybaba8 ***** válasza:
Sajnos a Parvóvírus egy eléggé komoly betegség és az esetek 80%-ban nem éli túl.Viszont vidd be meleg helyre tejet kell innia attól erősödik a szervezete.Nekünk 2 kutyánk is elpusztult benne.Mindenképpen hívjátok ki az orvost hozzá.
2012. ápr. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!