Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lathams kutyatápot már vettetek?

Lathams kutyatápot már vettetek?

Figyelt kérdés
ma láttam a tescoba... erről a tápról én semmit nem hallottam de az összetevők alapján jónak tűnik ..csak az a baj hogy 3kg kiszerelésbe van és nem tudom ha megveszem ízlik e majd a kutyámnak ,habár az enyém az minden tápot megeszik és eddig egyiktől se volt baja lehet hogy kipróbálom..
2011. nov. 3. 17:21
 1/7 A kérdező kommentje:

[link]


magyar oldalakat nem találok , viszont a tescoba volt magyar leírás..

2011. nov. 3. 17:37
 2/7 anonim ***** válasza:
Helló milyen fajtájú a kutyád?
2011. nov. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
bichon frise pár hónap múlva 10 éves lesz és mature 7+ szeretnék belőle venni..
2011. nov. 4. 12:22
 4/7 anonim ***** válasza:
Én a kutyámnak Dog showot szoktam venni nagyon szereti de ez így össze tevőkben elég jónak látom!Próbáld ki előszőr vegyél csak 3 kg-et ha ízlik neki akkor jöhet a nagyobb kiszerelés!
2011. nov. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

én is ahogy olvastam az összetevőt jónak látom ,ha már elfogy ez a tápja ami most van akkor veszek ilyen lathams-t a 3kg neki sokáig jó :)


amúgy a dog chow-n én is gondolkodtam most a másik kutyánknak vettünk aki 5 hónapos eddig egyszer kapott belőle de nagyon imádta :)

2011. nov. 5. 18:39
 6/7 anonim ***** válasza:
Örülök neki!:) jó étvágyat a kutyuknak!:)
2011. nov. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
át adom :) nem kell neki kétszer szólni hogy egyen..
2011. nov. 6. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!