Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tarthatom kint a kölyköt?

Tarthatom kint a kölyköt?

Figyelt kérdés
Tavasszal (mikor már annyira felmelegszik az idő), kiskutyám lesz. Azért várjuk meg a tavaszt a családdal, mert a kutyus kertben fog élni. Viszont olyanokat olvastam és hallottam, hogy szívtelenség lenne a kiskutyust egyedül hagyni az első éjszakáin. Hogyan oldhatnám meg a problémát?
2011. nov. 3. 20:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az első 1-2 nap biztosan vele kell aludni...mi is vele aludtunk 1 éjszakát!! Az első héten egyáltalán ne hagyjátok egyedül csak egy-két órára max!!Kivéve ha alszik akkor nem szabad felkelteni ;D Nem fog megfázni a kiskutya...a miénk most 3 hónapos és állandóan kint játszik velünk és a másik kutyánkkal :) az egyik roti a másik keverék *.* Amint már említettem nehogy egyedül hagyjátok a kicsit az első éjszaka!! :D Remélem segítettem!!
2011. nov. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Tényleg megnyugodtam, hogy nem fog megfázni!! Viszont - ne nézzetek idiótának! - nem lenne megoldható hogy bent a házban aludjon velem, mert a kutya csak kint lehet, az első perctől.. Így mit tehetnék?
2011. nov. 3. 21:01
 3/7 anonim ***** válasza:
Várd ki a nyarat a vásárlással és aludj kint vele!
2011. nov. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A mi kutyusunk már az első éjjel kint aludt egyedül.
2011. nov. 4. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok: akkor ha nagyon muszáj semmi gond csak akkor nagyon korán kelj,hogy a kicsi tudja,hogy számíthat rád! ;D
2011. nov. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én kutyusom kiskorába mindig bent aludt de csak kényszerből,legszivesebben kint lett volna.Egyépként nekem soha nem kellett vele aludni,nyüszizett kicsit aztán megunta...a lényeg h nem kell reagálni rá!Ha szerencséd van nem lesz vele baj de ez személyiség függő! :)
2011. nov. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A mi kutyánk már az első éjszakától kint aludt és lám... még mindig egészséges és életvidám!
2011. nov. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!