Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi baja van a kutyámnak, ha...

Mi baja van a kutyámnak, ha ezek a tünetek jelentkeztek?

Figyelt kérdés

Állatorvoshoz egy óra múlva tudom elvinni, ha haza jött tesóm, mert gyalog 2 órányira van, az orvos de az Ő tempójával inkább 3,5 óra.


Nem tudom mi a baja. ma reggel vettem észre. Egyszerűen csak kedvtelen, behúzza a farkát, össze-vissza mászkál, de teljesen céltalanul oda megy dolgokhoz

bámulja a falat,

És semmi se érdekli, oda hívom, és néz rám, máskor meg rohan hozzám ha csak ránézek.

Mindig kergeti a macskám, most meg elsétál as macska mellett.

tök lassan vánszorog, de nem úgy, mintha fájna valamije, máskor, meg mindenhova rohan.

Tehát pont ellentétesen viselkedik, mint ahogy szokott, mintha nem is Ő lenne.


Mi baja lehet?


2011. nov. 4. 10:37
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
És ha babéziás, akkor mennyi az esélye?
2011. nov. 4. 10:49
 12/26 anonim ***** válasza:
Nézessétek meg minél előbb. Aztán majd írd meg, hogy mi van vele!
2011. nov. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Ha még csak az elején van, akkor jók az esélyei. Nem pisilt véreset?
2011. nov. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 Akiteki ***** válasza:

Ha babéziás, kap két szurit és rendbejön. Csak időben kell vinni.

De írtad, hogy van rajta spot-on. Milyen?

2011. nov. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Akiteki, azért a babézia nem ilyen sétagalopp...
2011. nov. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

nem pisilt véreset.

és frontlineal volt kezelve.

2011. nov. 4. 11:04
 17/26 anonim ***** válasza:

Szvsz tök mindegy mivel volt kezelve, mert minden spot on/kullancsnyakörv mellett lehetséges, h megy kullancs a kutyába.

Ha babéziás akkor kap egy vagy két imizol injekciót és rendbejön. De időben kell orvoshoz érni, mert a babézia nagyon gyors lefolyású betegség, így holnapra annyira rossz állapotba kerülhet h holnap estére el is pusztul.

2011. nov. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 Akiteki ***** válasza:

Sajnos a frontline hatástalan a kullancsok ellen.

Mikor a 2. kutyám is babéziás lett s frontline mellett, akkor mondta az orvos, hogy már immunisak rá.

Nem sétagalopp, de más teendő nincs vele, ha tényleg az. Egyelőre azt sem tudjuk, hogy mi baja, csak lázas.

Írd meg, mit mondott az orvos.

2011. nov. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Mi viszont évek óta frontlinet használunk és kullanccsal elvétve találkozunk. Kinek mi. Ezért írtam h nem ez a mérvadó.
2011. nov. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 Akiteki ***** válasza:
Nem válogatás kérdése. Ha egyszer hatástalan, akkor hatástalan. Ha bezárom a kutyát a lakásba, akkor sem megy bele kullancs. Mióta leszoktunk a frontlineról még "elvétve" sem volt kullancs a kutyákban. Voltunk olyan helyen, hogy magamról söpörtem le, de a kutyákba nem ment egy darab sem.
2011. nov. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!