Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi baja van a kutyámnak, ha...

Mi baja van a kutyámnak, ha ezek a tünetek jelentkeztek?

Figyelt kérdés

Állatorvoshoz egy óra múlva tudom elvinni, ha haza jött tesóm, mert gyalog 2 órányira van, az orvos de az Ő tempójával inkább 3,5 óra.


Nem tudom mi a baja. ma reggel vettem észre. Egyszerűen csak kedvtelen, behúzza a farkát, össze-vissza mászkál, de teljesen céltalanul oda megy dolgokhoz

bámulja a falat,

És semmi se érdekli, oda hívom, és néz rám, máskor meg rohan hozzám ha csak ránézek.

Mindig kergeti a macskám, most meg elsétál as macska mellett.

tök lassan vánszorog, de nem úgy, mintha fájna valamije, máskor, meg mindenhova rohan.

Tehát pont ellentétesen viselkedik, mint ahogy szokott, mintha nem is Ő lenne.


Mi baja lehet?


2011. nov. 4. 10:37
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Nekünk bevált, ennyi. Más spot on mellett napi többet is szedtem ki belőlük. Tehát nekünk hatásos.
2011. nov. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Mi van a kutyussal??
2011. nov. 5. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:

Nem tudom, elvittem orvoshoz, akkor meg azóta is semmi baja.

Az orvos se értette, hogy mi baja lehetett.

De ennek örülök. Inkább feleslegesen mentünk el az orvoshoz, de legalább egészséges. :)

2011. nov. 5. 08:47
 24/26 A kérdező kommentje:

Csak nem értem, mert teljesen furán viselkedett, és még sose csinált ilyet 6 év alatt.

Azért nem értettem, hogy mi volt a baja, órákig ilyen furán viselkedett, aztán azóta jól van...

2011. nov. 5. 08:52
 25/26 Virág6 ***** válasza:
Nem vitted el feleslegesen.Talán egy kicsit megnyugodtál,hogy megvizsgálta az orvos.Nem?Reméljük nem lessz máskor ilyen baja.
2011. nov. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 Akiteki ***** válasza:

Egyszer az én kutyámmal is volt ilyen.

Hazaértem, nem rohant elém, hanem feküdt a kert sarkában.

Megmértem, magas láza volt. Persze este 9, a környéken ilyenkor sehol egy orvos.

Másnap reggel azonnal rohantam vele a dokihoz, semmi baja nem volt. (a kutyának! az orvost nem vizsgáltuk meg:)

2011. nov. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!