Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Gréti Mix - Ki az, akinél...

Gréti Mix - Ki az, akinél bevált, és eszi a kutyája illetve nincs tőle problémája?

Figyelt kérdés
Gondolkodom rajta, hogy megkockáztatom, és én is veszek.
2011. nov. 4. 12:24
 1/8 Akiteki ***** válasza:
Fogyúkúrára használom. Tegnap is vettem egy zsákkal. Elsó pár napban okoz egy kis hasmenést, de utána megszokja a kutya.
2011. nov. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ha hús mellé teszed, használható. Vannak benne vitaminok, pelyhesített zöldségek. Én régen használtam, így nem tudom, most is van-e benne egész kukorica szem, feles borsó szem? Mert azok ahogy bementek elől, úgy jönnek ki hátul.
2011. nov. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Akiteki ***** válasza:
Egész szemeket nem látok benne. Csak az az ízesített pufi. De isteni illata van, imádják. Néha én is megkóstolom:))
2011. nov. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor már "modernizálták " :D
2011. nov. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én is használtam, öreg kutyánál, semmi gond nem volt, táphoz kevertem, benyelte
2011. nov. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Catz ***** válasza:

Húshoz kapják. Ha nem rágja meg, akkor úgy jön ki, ahogyan bement :)

De rendes a végtermék, nincs hasmenés.

2011. nov. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Akiteki ***** válasza:

Egy ideje nem vettem már, de most úgy láttam, hogy két kutyám is elég dagi, nem árt nekik egy kis fogyókúra.

Hogy ne legyen igazságtalan, mindenkinek kevertem a kajájába.

Aztán lestem, mert már mindenki végzett, de az egyik kutyám még mindig nyammogott rajta. Aranyos volt, még a szemét is becsukta és szemenként rágta meg a kukoricákat. Mint egy ínyenc. :)))

2011. nov. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nalunk is a fogyokuras menu resze, es olyankor mindegyik szivesen fogyozna, mert szuper illata van, az izet nem tudom, nem kostoltam. De mi meg jutalomfalatnak is hasznaltuk a kukoricat, annyira odavoltak erte! Soha nem okozott emesztesi gondot.
2011. nov. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!