Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A husky akkor is szökős, ha...

A husky akkor is szökős, ha jól van tartva/nevelve?

Figyelt kérdés
2011. nov. 4. 15:11
 1/5 A kérdező kommentje:
Igazi szabadulóművészek, erről le lehet őket nevelni?
2011. nov. 4. 15:13
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha a fizikai energiái, és az ösztönenergiái is ki vannak elégítve, akkor nem hinném, hogy nagyon szökne, viszont ez nem kevés időt és energiát igényel a gazditól napi szinten.
2011. nov. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A szökés nem tartás-nevelés kérdése. Mert tudhat szépen sétálni melletted, meg kaphat prémium tápot, akkor is lelép. Én inkább úgy fogalmaznám meg, hogy kellő lemozgatás és jófajta kerítés kérdése. Illetve ha van több kutya is, akkor kevésbé unatkozik és nem akar annyira világot látni.
2011. nov. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Akiteki ***** válasza:

Ha unatkozik, akkor keres magának szórakozást.

Nálunk nem igazán magas a kerítés, mégis benn van mindenki. Ha akarják, simán átmásznak rajta. De nem akarnak. Azért tettem csak fel villanypásztort, mert sokszor jön éjjel kóbor kutya meg kóbor macska, na olyankor előfordult, hogy ki akartak ugrani.

Mindenesetre nyugodtabban alszik a ember, ha elég magas a kerítés.

2011. nov. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
ha unatkozik, akkor keres szórakozni valót. az én huskym olyankor esetleg ás, vagy játszik a másik kutyussal. szökni még sosem próbált, pedig a keritésünket még én is áttudnám ugrani...
2011. nov. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!