Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy alakul ki a sorrend?

Adrienne28 kérdése:

Hogy alakul ki a sorrend?

Figyelt kérdés
Van 2 németjuhászom.Az egyik 2 hónapos szuka a másik 7 hónapos kan.A falkavezér természetesen én vagyok de hogy fog kialakulni az alattam lévő sorrend szerintetek?Lehet ezt befolyásolni?Vagy egyenrandúak lesznek?
2011. nov. 5. 14:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Általában az idősebb kutya követ téged. Nekem van 4 kuvaszom meg egy keverékem. A keverék 7 éves, a kuvaszok 5 éves testvérek. Nincs közöttük probléma, a játékos birkózást kivéve. De a keveréket tisztelik, vele nem nagyon játszanak. Nagyobb is náluk, meg persze idősebb is. Ő volt az első kutya a családban. Többiek utána kerültek hozzám. De verekedés, vagy komolyabb összetűzés soha nem alakult ki. Kisebb morgásokat is egy rákiáltással elintéztem, aztán csend lett.
2011. nov. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tehát a kor adja meg a sorrendet?Van egy 3 éves szuka kutyám is...De ahogy összeengedem őket a njuhász kanom méregeti az erejét.Lenyomja a földre...ilyenek...az idősebbem nem törődik semmivel...Ezért kérdeztem, hogy hogy alakul ki a sorrend.De a 3 éves az keverék.nyugodtabb mint a többi.Amolyan nem törődöm...De a njuhászaim fajtiszta törzskönyvesek...Velük már lesz gondom szerintem ebben a kérdésben...
2011. nov. 5. 14:17
 3/6 Akiteki ***** válasza:
Az első tüzelés után mindig a szuka a főnök. A kan behódol neki egy kis etyepetye reményében. :)))
2011. nov. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Akiteki ***** válasza:
A két szuka közül az idősebbik lesz fentebb.
2011. nov. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát, az egyik szuka, a másik kan. Én úgy gondolom a kan lesz a következő, mert idősebb is, na meg persze a kanok kicsit mindig "keményebbek". Nekem is a keverékem(kuvasz-kaukázusi)mind a két kan kuvaszt lenyomta. Idősebb is, meg vagy 70 kg. A szuka kuvaszok azok békések, a rangsor végén vannak. De persze nem mindig a kor vagy a méret dönt. Tegyük fel van egy idős tacskód, oda viszel egy kölyök kuvaszt...kb amíg kölyök addig a tacsi lesz a főnök, de utána megváltozik hamar a sorrend, mikor lesz a kölyökből egy 50 kg-os felnőtt.
2011. nov. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

nekünk volt egy csau-csaunk és vettünk hozzá egy kuvaszt még régebben,a csaucsau volt a főnök,pedig a kuvasz jóval nagyobb volt.

De hallottam már olyanról is,hogy van 3 kan és 1 szuka ugyanolyan fajta kutya és a szuka a falkavezér.

2011. nov. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!