Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Beteg a kutyám. Mit tehetek? :/

Beteg a kutyám. Mit tehetek? :/

Figyelt kérdés
körülbelül 2 napja kedvetlen, csak fekszik meg alszik, nem eszik, alig iszik.. sose volt még vele ilyen. nem száraz az orra, és hőemelkedése sincs, mi lehet a baja, milyen gyógyszert vegyek neki? :/
2011. nov. 5. 20:31
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Felhívod az orvost, minél előbb ezt teheted. Magad ne kezelgesd, ameddig nem tudod mi a baja...
2011. nov. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Állatorvos annak a gyógyszernek a neve.
2011. nov. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
legközelebbi állatorvos tőlem 1 órára van, telefonszámom nincs hozzá, ezért kérdezem, melyik gyógyszer lenne a hatásos, vagy esetleg ötlet, hogy mi baja lehet..
2011. nov. 5. 20:36
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Honnan írsz? Egyébként 2 nap alatt már lehetett volna keríteni egy orvost, vagy akár egy telefonszámot.
2011. nov. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
ezer féle baja lehet, ezt otthon nem tudod kezelni mert 100% hogy félre kezelnéd és többet ártasz neki..ha tudod a doki nevét akkor keress rá a neten hát ha meg lesz a telefonszáma vagy vmi.. két napja ilyen állapotba van és nem csinálsz semmit...szegény kutya...ha ma nem sikerül orvoshoz vinni vagy hívni akkor fontos hogy inni igyon és holnap mihamarabb elvinni a dokihoz
2011. nov. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

azért nem csináltam semmit, mert nem voltam itthon, szlovákiai vagyok, és koleszba jártam..pénteken jöttem haza, nagymamám szólt, hogy a kutya nem eszik.. ma sétáltam a kutyával, akkor egész jól megvolt.

nálunk vasárnap nem rendel az orvos, a nevét kiderítem, és köszönöm :\ azért remélem, valami nagy baja nem lesz..

2011. nov. 5. 20:50
 7/22 Akiteki ***** válasza:
100%

Vedd elő a lexikont és kezdd az A betűnél. Mire a Z-ig jutsz, biztosan találkozol azzal a betegséggel, ami neki van. Talán még a gyógyszer neve is benne lesz.

Ehhez még veszel fonendoszkópot, mikroszkópot, injekciós tűt, néhány egyéb műszert, 6-7 év alatt akár meg is állapíthatod, hogy mi baja VOLT a kutyádnak.

Alternatív megoldásként állatorvost tudok javasolni.

2011. nov. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

nem érted, hogy nálunk vasárnap nem rendel az állatorvos? 16 éves vagyok, telefonszámom nincs az állatorvoshoz, a nevét sem tudom, eddig én még nem is voltam állatorvosnál..

a kutyát vettük, szóval a papírjain rajta van az állatorvos telefonszáma elvileg.. nem? :/

2011. nov. 5. 20:57
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor rengeteg a kullancs, ha egy megcsípte, ami fertőzött volt, és megkapta a babesiosis parazitát, akkor nagyjából még 48 órája van a kutyádnak hátra. Csak mert a tünetek mind arra utalnak. Ha babézia, akkor imizol injekciót kell kapnia, semmi más nem segít.
2011. nov. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

na, adtam a kutyának vizet, már iszik.

hétfőn iskola helyett reggel azonnal viszem a kutyát orvoshoz! :S

2011. nov. 5. 21:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!