Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyám véresre vakarja az...

Kutyám véresre vakarja az állát. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
Fertőtlenítsem? Hogyan, mivel?
2011. júl. 26. 19:52
 1/6 mentalist ***** válasza:
57%
szóóóóóóógyál az ááállatóóóóóóóóóóóóóóórvóóósnak! Biztos bóóóhaekcéma. ÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ
2011. júl. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nekem a macskám csinálta ezt a múltkor. Valószínű, hogy volt ott egy kullancs, amit nem vettem észre, pedig rendszeresen átnézem a bundájukat. Én ha kullancsot veszek észre bennük jóddal kifertőtlenítem. Lehet kapni ilyen jódampullát, próbáld meg fertőtleníteni. Bekötözni szerintem nincs értelme, nem hiszem, hogy eltudná viselni. Ha nem múlik el, akkor pedig mindenképpen vidd el orvoshoz.
2011. júl. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Betadin. Mindenre tökéletes.

Ha nem változik a helyzet, doki.

2011. júl. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
én is a betadinra gondoltam, már csak meg kell valósítanom :) nem lesz egyszerű. köszönöm a válaszokat!
2011. júl. 26. 20:11
 5/6 anonim ***** válasza:
unokatesóm yorkija a szája körül tette ugyan ezt... és a frissen vágott körömmel csak még rosszabb lett.. ő betadint tett rá.. attól jobb lett:)
2011. júl. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 kuci válasza:
ha nem akarod h vakarja kérni kell egy tölcsért az állatorvostól és amíg begyógyul kb 8 nap addig rajta kell h legyen.... sok sikert de jó alaposan nézd át a kutyulit!!!!
2013. jan. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!