Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most mit tegyek? Menhely...

Most mit tegyek? Menhely befogadná?

Figyelt kérdés

Párom lement a boltba cigiért, erre hazaállít egy kutyával.

Gyönyörű, fajtatiszta állat, kan. Viszont itt semmiképpen nem maradhat, 1. mivel kicsi lakás, 2. utolsó hónapos terhes vagyok, és nem lenne kapacitásom még egy kutyust is ellátni.

Van a közelben egy menhely, nem tudom, biztosan van valaki vasárnap is ott, vajon átvennék?

A párom el akarja vinni vidékre a rokonokhoz. Nem hiszem, hogy jó ötlet, mivel még megkerülhet a gazdája, és ott is van már 3 kutya, 2 öreg szuka és egy fiatal kan, ugyanebből a fajtából.


Most reggelig itt éjszakázhat, de aztán nem tudom mi lesz.

Sajnos mi tényleg nem tudjuk tartani még ideiglenesen sem.


2011. nov. 5. 22:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Miert hozta haza? Az a kutya valakié, ha szép, ápolt...!
2011. nov. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Szerintem nem jó ötlet elvinni vidékre vidékre, mert ha fajtatiszta és jó állapotban van, akkor nagy valószínűséggel van gazdája, aki keresi. Inkább vigyétek be egy menhelyre, próbáljátok megtalálni a gazdáját és ha pár héten belül sem kerül elő a gazdi, akkor elvihetitek a rokonokhoz, persze csak akkor, ha ezt ők is így gondolják.
2011. nov. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
A miértet nem tudom, lehet, hogy hazament volna, ha ott hagyja. Biztos van gazdája, legalábbis remélem. ezért sem szeretném elvinni a városból. Viszont elég hülye érzés lenne ha most kirakatnám a lépcsőház előtt. Még gondoltam, hogy körbejárjuk a környéket vele reggel, hátha rájövünk honnan való. Nem rég óta kóborolhat, bár elég mocskos, de barátságos és viszonylag jól táplált.
2011. nov. 5. 22:35
 4/18 anonim ***** válasza:
Milyen fajta kutyus? :D
2011. nov. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Német boxer.
2011. nov. 5. 22:40
 6/18 anonim ***** válasza:
Hát leadhatnátok a drótot több helyre arrol, hogy találtatok egy kutyust... plakátolás, rendőrség, menhely, internet...?:)
2011. nov. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Ha fajtatiszta, fel lehet kerensi a fajamentőket, hátha keresik, vagy ők befogadnék, és kerítenének neki a fajtához értő gazdát. A menhelyet meg meg kell kérdezni, hogy van-e kapacitásuk. Valaki biztos van ott vasárnap is, mert a kutyák nem maradhatnak ellátás nélkül hétvégén sem, az viszont nem azt jelenti, hogy nyitva is vannak. Érdemes lenne felhívni őket. A helyi állatorvosokat is körbe lehet kérdezni, hátha ismerik a kutyát, vagy ha van benne chip, akkor nagyon gyorsan vissza lehet juttatni az eredeti gazdájához is.
2011. nov. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Vigyétek állatorvoshoz, biztos van chipje, az alapján egy pillanat alatt kiderül, hogy kié. Ha viszont olyan hülye volt a gazdája, hogy ezt elmulasztotta, akkor magára vessen.
2011. nov. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%
Igazságtalan vagy a pároddal, neked lehet gyereked, de neki nem lehet kutyája?
2011. nov. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
2011. nov. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!