Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen parfümöt, körölakkot...

Milyen parfümöt, körölakkot és sampont, balzsamot használ a csivavád?

Figyelt kérdés
Hol lehet nagyon jóminőségű kutyakozmetikumokat venni? Milyen árban vannak és mik a márkák? Csivavádat viszed kutyakozmetikushoz? Ha igen, milyen rendszerességgel és mennyibe kerül?(rövidszőrű csivava) Milyen rendszerességgel viszed állatorvoshoz?Oltások?Milyen ruhái vannak, mennyire adsz a divatra?/ Egy csivava imádó és csivavagazdi kérdései:)/ 21/L =) :)
2011. nov. 8. 16:13
1 2 3 4
 21/31 Akiteki ***** válasza:

Tegnap találtam ezt a videót. Pont ide illik:

http://www.youtube.com/watch?v=DtrZ38a1cYk

2011. nov. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:

Nekem is van csivavám, de...Minek a lakk meg a parfüm ???

-Az enyém soha nem járt még kozmetikusnál, szerintem tök fölösleges erre pénzt kiadni, főleg, ha rövid szőrűd van!

-Az enyém hosszú szőrű, de szép tiszta (félévente nagy fürdés, séták után pedig csak a lábait mosom le - mivel szobakutya).

-A körmeit elvileg egyik kutyának se kell külön vágni, ha sétál eleget, kopnak azok rendesen. Az enyémnek viszont beteg az egyik lába és nem lép rá rendesen, így azon bizony vissza kell néha vágni a körmeit (erre CSAKIS speciális kutya körömvágó ollót szabad használni). De a lakk...Ez komoly, hogy valaki lakkozza a kutyája körmeit? :/

-parfüm: Na ezt inkább ne, az állatok ki nem állhatják a harsány illatokat (kutya, rágcsálók, hüllők, mindegyik fújtat rá). Csak bántaná az orrát. Ha szagelűző spray-re gondolsz, az más.

- kutyaruha: Csak akkor adj rá, ha muszáj! Pl. ha hidegben viszed sétálni, vagy esős időben vízlepergető cuccot. Az én csivavámnak is van egy kis kötött pulcsija (csokibarna, vörös kockákkal). Van egy olyan szokása, hogy ha valaki elmegy otthonról, akkor ott szobrozik a bejárati ajtó előtt, de ősszel ott már nagyon hideg van, viszont nem hajlandó bejönni a szobába, inkább ott fagyoskodik és remeg, mint a kocsonya. Na, olyankor ráadom, amúgy meztelenül rohangál :D

2011. nov. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
41%
vannak jó parfümök. Ezek alapból nem szagot adnak a kutyának hanem semlegesíti az alapszagot és teljesen antiallergének.
2011. nov. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
Szia!Igen kérdező,pont erre a videóra gondoltam :) de tudok még ennél rosszabb videókat is,sajnos.Remélem a te kutyusod nem lesz ilyen,mint a videóban is.Sok szerencsét :D
2011. nov. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
79%
Remélem, hogy ez a kérdés csak egy vicc... Vagy tényleg ennyire beteg világban élünk?:(
2011. nov. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%

21 éves vagy?!

Úristen ez nagyon ciki..Egy 21 éves embernek azt hittem már több esze van.Ő egy állat...nem egy gyerek!

Tudod az ilyen emberek miatt csesztetik meg gúnyolják azokat a gazdikat akinek csak kutya ruha van a kutyáján mindenféle csillivilli körömlakk meg parfüm nélkül!Nekem Yorkim van és majdnem mindennap úgy néznek rám mint egy marák sz*ra azért mert egy egy fekete színű kiskabátja van(mert még csak ősz van és remeg ,fázik ha kiviszem)Pont ezek az emberek miatt!Mert ez flancnak számít,pedig nem akarom ,h beteg legyen!Beteg emberek!!!

2011. nov. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:
Az én csivavám teljesen normális és mindent megkap tőlem!:) Nagyon szeretem őt ahogy Ő is engem!:)Ruhatára van, nyakörvek és kutyatáskák és játékok!:) Nagyon egészséges kutyus jó idegrendszerrel!:) Egy 4 éves lány kutyusról van különben szó!:) Ezek csak kérdések, amúgy Ő mindent megkap tőlem a kötelező oltások, kombinált oltás, kutyakozmetika negyedévente, és minden más!:) Soha nem lakkoztam a körmét, viszont egy drága kutyaparfümöt lehet, hogy majd veszek neki de persze nem fogom a kutyára fújkodni az egészet hanem csak apránként, beosztva hosszú időre és csak a ruhájára!:) Vannak amúgy nagyon szép csillogós nyakörvei is:) Igazán szép kutyi!:)
2011. nov. 8. 19:41
 28/31 anonim ***** válasza:

Huuu...

Csivavam van, de allatorvoshoz csak a kotelezo es a nem kot. oltasok miatt viszem meg a karonvagas miatt. Itthon furdetem. Ruhaja nincs, vettem regebben, de nem volt neki kenyelmes, nem kinoztam tovabb, igaz hosszuszoru, nem fazik. A tobbi meg... no komment. En nagyon szeretem a kutyamat, de csak egy kutya, azert van kulonbseg. A lakk, oatfum meg mar kinzasnak szamit szerintem. Pedig megtehetnem, hogy megvegyek neki plusz dolgokat, de teljesen felesleges, neki nem szarmazik belole orome az biztos.

2011. nov. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
100%
A kerdezo kommentjeit elnezve vagy kamu kerdes vagy egy 8-12 eves kislany irogat.
2011. nov. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
100%
Á, a csivavám nem használ ilyeneket. Mindig összefesti a fél mancsát a körömlakkal, a parfümtől meg fuldoklik, mivel sokszor jobb a szaglása az enyémnél. Balzsamot sem igényel, hiszen csak kib*szott rövid szőre van, nem hajkoronája.
2011. nov. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!