Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A szuka és a kan megismeri-e...

A szuka és a kan megismeri-e a kölykét, ha már rég óta nem találkoztak?

Figyelt kérdés
2011. nov. 9. 20:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
nem
2011. nov. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
XD
2011. nov. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem. A kan kutyában sosem tudatosul, mert nem fontos, h a másik kutya az ő kölyke. De a szukában is nagyjából addig él az anyai ösztön amíg szoptat. És ahogy nő a kölyök ugyanúgy jelentőségét veszti a családi kötelék.
2011. nov. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A kan kutya nem tudja, a szuka pedig szerintem elfelejti.

Még akkor is, ha együtt élnek továbbra is, csak annyit tud a gyerekéről, hogy ismeri, de szerintem azt nem tudja egy idő után, hogy a gyereke.

Ha pedig elkerül a háztól a kölyökkutya, és később még esetleg felismerné szagról, akkor is csak annyi tudatosul benne, hogy ismerősnek tűnik, de az nem, hogy ők szülő-gyerek kapcsolatban vannak.

Legalábbis én így gondolom, de mivel nem vagyok kutya, így biztosra azért nem mondhatom. :D

2011. nov. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Akiteki ***** válasza:
81%

A kan kutya eleve nem tudja, hogy az az ő kölyke.

A szuka sem ismeri meg egy idő után. Hogy mennyi, azt ne kérdezd, attól is függ, hogy mennyi ideig volt vele és mennyit távol.

2011. nov. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 dizus ***** válasza:
59%
Úgytudom a kangal "még" felismeri a kölykét.
2011. nov. 10. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
57%

Ez egy jó kérdés, de nem tudom hogy biztos helyesek-e a válaszok?


Ahonnan én hoztam a németjuhászomat (most lesz januárba másfél éves) ott van mind a két szülője, és múlt hónapban elvittük együtt sétálni őket (anya, apa, gyerek), de utoljára akkor látták, mikor 2 hónaposan elhoztam onnan. Az anyja és az apja utálják az idegen kutyákat, szó szerint verik őket. De az én kutyámat (a kölyküket) elfogadták rögtön és úgy sétáltak együtt mintha nem is váltak volna el.


Szóval ez egy marha jó kérdés.. és nem tudom rá a választ! :D

2011. nov. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!