Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek kedvező áron...

Szerintetek kedvező áron vettem a Beagle kutyust vagy drágán?

Figyelt kérdés
Vettünk egy beagle kislányt 12 hetes, a kutyus szülei tenyészszemlések,képességvizsgásak,sok kiállítási eredménnyel és az apuka munkavizsgával rendelkezik. Megkapta a parvó és 2 kombinált oltást. Rendszeresen féregtelenítve van,chipezve,törzskönyvezve,minőségi táppal etetve. Szerintetek megért 45000 Ft-ot?
2011. nov. 9. 21:50
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
8%

Nálunk beagle-t ingyen is kapsz,bár nem törzskönyves.

Itt egy oltással 5000Ft.Beoltatod még kétszer,az plusz 10000,be chip-pelteted az nálunk 5000.Ha azt nézed,drága volt.

De ha azt nézed,hogy törzskönyves,akkor egész jó ár.

2011. nov. 10. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
13%

"A jótállási jegyet fizettem meg"

Az kemény ... remélem alkatrészgaranciás.

2011. nov. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
"jótállási jegy" remélem mindenki érti mire gondolok..kennelből vásárlás esetén szerződésben foglaltatik néhány dolog. Köszönöm a kedves és hasznos valamint a nem kedves válaszokat! :)
2011. nov. 10. 15:03
 14/26 anonim ***** válasza:
0%

Aki lepontozott,az indokolja már meg,hogy miért tette?

Nálunk ez van,sok a beagle.Lehet,hogy ott törzskönyv nélkül is 20000,de itt nem,és nem kellene lepontozni.

2011. nov. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%

ma 15:31


Törzskönyv nélkül csak fajtajellegű keveréknek számít, de gondolom ezzel nem mondok újat. A menhelyek tömve vannak beaglekkel, és annak keverékeivel. Miért? Mert felétek, és a hozzátok hasonló helyeken mindenki agyba főbe elleti őket, mert le lehet húzni belőlük pár ezer forintot.

Aki felelősséget érez a kutyák iránt, és nem akarja a pénzsóvár szaporítók zsebét tömni, az törzskönyvvel vesz kutyát.


És most nem téged akartalak bántani, csak amit írtál, az mutatja, hogy miért is vannak tömve a menhelyek gazdátlan kutyákkal

2011. nov. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
Kedves Pető Kriszti! Nekem ugyanez a véleményem, mint neked! Még annyit hozzátennék, hogy én ezt a kiskutyát egy kisgyereknek vettem, a fiamnak és bár benne van, hogy esetleg így is megbetegszik a kutyus, hogy törzskönyves és ismerjük a felmenőit, de kisebb a valószínűsége, mintha egy agyonszaporított kutyát vettem volna és netán pár hónap múlva valami fajtabetegségbe elveszítettük volna. Magyarázd meg egy kétévesnek mi a halál! Nekem nincs kedvem.
2011. nov. 14. 22:22
 17/26 A kérdező kommentje:
Pető Kriszti! Csak addig a tiéd a hozzászólásom, amíg azt írtam, egyazon véleményen vagyunk, az írásom többi része a kedves hozzászólónak írtam, akinek te is..az agyoszaporításról. Miért csinálják ezt az emberek. Tényleg tele a net eladó beaglekkel 5, 10, 15, 25 ezerért!
2011. nov. 14. 22:25
 18/26 anonim ***** válasza:
0%

Ha együtt van két kutya,amelyikből az egyik fiú(kan)a másik lány(szuka) akkor idővel kiskutya lesz.

Gondolom ahol ti laktok,ott az emberek nagyrésze ráér.Nálunk majdnem mindenki dolgozik.Nincs arra ideje senkinek,hogy különzárja,stb.

Aki szerint ha valaki eldja 5000Ft-ért a kiskutyáját beoltatva,annak megéri?Úgy hogy még etette is?

Az hogy minőségi táppal etetve.Honnan tudod?

Ha valakinek 45000Ft-ja van egy kutyára,és azt sem tudja,hogy mennyi egy ilyen kutya,az vagy gazdag,vagy csak nagyon szórja a pénzt.Ha gazdag,az ő dolga,ha csak szórja a pénzt,akkor bolond.

Tehát lehet ezt is lepontozni 0%-ra,nem halok bele,ez egy olyan oldal lenne,ahol kifejthetjük véleményünket.

2011. nov. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Egyszerű emberek megoldják azt a pár hetet, hogy ne legyen együtt a két kutya, hacsak nem szeretnének kiskutyákat nevelgetni majd eladni. Nekem megérte a 45 ezret kifizetni, ugyanis a származási lapra szükségem volt, mint említettem, a gyerekeimnek vettem a kutyust. Ne haragudj, nem vagyok se gazdag, se bolond. Csak szeretem a gyerekeimet, ennyi..de tudod mit ne írj már ide semmit..jó ? Mert csak döbbenetet váltasz ki az emberekből..süti
2011. nov. 15. 22:46
 20/26 anonim ***** válasza:
95%

Ne haragudj, de ismét egetrengető nagy butaságokat írtál.


"Ha együtt van két kutya,amelyikből az egyik fiú(kan)a másik lány(szuka) akkor idővel kiskutya lesz."

Ismerős az a szó, hogy ivartalanítás? Tudod, ami után nem lesz kiskutya. És ami a tegnapi naptól kötelező, hacsak nem akarsz majd adót fizetni a kutyád után.


"Gondolom ahol ti laktok,ott az emberek nagyrésze ráér.Nálunk majdnem mindenki dolgozik"

Igen, Budapesten mindenki ráér, itt az emberek nem dolgoznak, hanem a jótündér keresztanya mindenkinek ad lakást, és ennivalót.

Bocs, de én is dolgozok minden nap 8 órát, sőt, emellett főiskolára is járok. Nálunk nem MAJDNEM mindenki, hanem MINDENKI dolgozik.



"Nincs arra ideje senkinek,hogy különzárja,stb. "

Két kutyát különzárni körülbelül 5 másodperc. Én amellett, hogy dolgozok, és suliba járok, elhordom a kutyámat túrázni és minden nap sétálok vele két órát.

Akinek nincs ideje a kutyára, az minek tart kutyát? És főleg miért kettőt? És miért pont különböző neműeket?


A hozzászólásod tényleg a magyar valóságot tükrözi. És ez borzalmasan siralmas és elkeserítő.

2011. nov. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!