Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valaki kutyusanak volt e mar...

Valaki kutyusanak volt e mar mehgyulladasa? Es ha igen, milyen tunetei voltak?

Figyelt kérdés
SZuka kutyusomat e honap vegen akartuk ivartalanittatni,mert 4 hettel tuzeles elott ajanlja az orvos.De most nagyon meg vagyok ijjedve mert jon belole egy kis folyas,legalabbis ugy latszik,a szoren is,es sokat nyalja magat,illetve a masi ket kutyum sokat szaglassza(egyik ivartalanitott szuka,masik kan),es egyszer egy barnas folyas jott belole.Mas tunete nincs.Felhivtam az orvost,de azt mondja lehet tuzelni fog,nem valoszinu hogy mehgyulladas,varjunk meg par napot,es ha nem tuzelni kezd,vigyem el.De en most nagyon felek hogy nehogy gyulladasa legyen,mar egy csomo cikket elolvastam a neten a mehgyulladas tuneteirol,de egyik sem olyan konkret.Ezert irok ide,hogy ha valakinek a kutyusanak mar volt ilyen,.megis milyen tunetei voltak?es lehetseges hogy az en kutyumnak is az van,van tenyleg hmarabb fog tuzelni es annak elojele ez?nincs megduzzadva a nemiszerve,ezert nem gondoltyam hogy tuzelni fog.Legyszi irjatok!!
2011. nov. 10. 09:19
 1/2 Akiteki ***** válasza:
A méhgyulladás magas lázzal jár. Ezért bágyadt, kedvetlen, étvágytalan és nagyon sok vizet iszik. Ultrahanggal tudják megnézni. Inkább vidd el orvoshoz, ha úgyis ivartalanítani akartátok, mert a gyulladáskor is az a megoldás. Jobbulást neki!
2011. nov. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én láttam méhgyulladást, és pont ilyen tünetei voltak, mint amiket leírtál. Sajnos lázmérőm nem volt, de semmilyen jelét nem mutatta a 41,2 foknak. Jó kedvű volt, rendesen evett, ivott, ugrabugrált.

Én is telefonon beszéltem az állatorvosommal, de ő azt mondta, hogy enni már ne adjak neki, reggel megnézi, de szerinte azonnali műtét lesz. Így is lett. Hát hallod elképedtem milyen állapotban volt. A méhe telis tele volt gennyel, majd szétpukkadt, a petefészkek és a méh is tele cisztákkal.

Azonnal mérd meg a lázát, és ha van láza, akkor hívd a dokit és jelentkezz be műtétre, vagy ha a te dokid nem veszi komolyan ezt a kérdést, akkor keress egy lelkiismeretesebbet.

2011. nov. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!