Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Menhelyi vagy fajtatiszta...

Menhelyi vagy fajtatiszta kutyát válasszak? (Help me! )

Figyelt kérdés
Szóval, már nagyon rég óta szeretnék egy bernáthegyi (fajtatiszta) kutyát, és most erre lehetőség is van erre, de gondolkodtam, hogy mi lenne, ha menhelyit fogadnánk örökbe… Szerintetek? Melyik legyen? Melyiket válasszam? Fontos lenne.:/
2011. nov. 10. 19:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
60%
Menhelyen is vannak fajtiszta kutyák, keress egyet, ahol van benáthegyi is.
2011. nov. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
64%
Menhelyit inkább. Ott biztosan találsz neked tetszőt + a kutyusnak is jót teszel.
2011. nov. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
48%
Én biztos menhelyit választanék, legalább megmentenél egyet a sok gazdátlan kutyából. És ők igazán tudnak szeretni utána.
2011. nov. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha kiállításra akarod vinni vagy olyan céljaid vannak vele amihez kell törzskönyv akkor egy tenyésztőtől.

De ha csak egy házi kedvencnek kell és nem lényeg a törzskönyv akkor irány a menhely ott is lehet találni!

2011. nov. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 2 befogadottam van...és most sem döntenék másképpen. Nekik kevés esélyük van...
2011. nov. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
64%

Igazából nem tudok hozzászólni a menhely vagy sem témához, de ezt találtam:)

[link]

2011. nov. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom hova valósi vagy, de a szegedi menhelyen pont van egy fajtatiszta bernáthegyi, igaz nem kölyök, de így menhelyről hoznád és fajtatiszta bernáthegyi lenne:

[link]

2011. nov. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Menhelyit választanék.
2011. nov. 11. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
én menhelyit választanék. és ott óriási a választék. de ott is vannak fajtiszta kutyák is.
2011. nov. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Ő például új gazdit kereső fajtatiszta bernáthegyi.

De szétnézhetsz menhelyen is. Amit viszont nagyon nagyon a figyelmedbe ajánlanék, hogy ne sajnáld a kicsit drágább de egészségesebb, minden oltással rendelkező kölyökért a pénzt ha végül mégis vásárlás mellett döntesz, mert a bernáthegyi számos betegségre hajlamos (epilepszia, dysplazia stb.) és nem mindegy mennyit fogsz állatorvosra költeni!!

2011. nov. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!