Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A törzskönyves kutyámat csak...

A törzskönyves kutyámat csak egy MEOE irodában személyesen írathatom a nevemre, vagy intézhetem postai úton is?

Figyelt kérdés
Mert pl. amikor a lovamat vettem, elég volt elküldeni a papírjait az MLOSZ-nek postán, és az én nevemre állították ki a lóútlevelét. És én eléggé a világvégén lakom, úgyhogy ha lehet, nem mennék be személyesen az irodába.
2011. nov. 10. 20:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Vagy a központban vagy a helyi szervezeteknél írathatod nevedre a kutyát... Jobb nem feladni szerintem postán a TK-t mert újat kapni elég bonyolúlt ha történne vele valami
2011. nov. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Akiteki ***** válasza:
100%
Itt is lehet postán, ha előtte feladod vagy átutalod a 2 ezret. Én a postában nem bízom, inkább nem adom nekik a törzskönyvet. A champion bizonyítványokra marhanagy betűkkel rá van írva, hogy nem összehajtható. Erre az összeset begyűrik a postaládába vagy a felét kinnhagyják, mikor zuhog az eső.
2011. nov. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi!

Ha mégis postán szeretném intézni, akkor elég megküldeni a törzskönyvet, a szerződést, és egy papírt arról, hogy a díjat befizettem, (és esetleg bélyeges borítékot), és ők tudják mit szeretnék, vagy kellene valami kérvényt írnom?

Illetve arra gondoltam, hogy megvárom a januárt és akkor ezzel együtt belépnék az egyesületbe is jövő évre, és így jobban jönnék ki pénzügyileg, mert a többi dolog is olcsóbb lenne. Ezeket akár együtt is intézhetem, ugye?

Bocs, hogyha hülyéket kérdezek, csak még sose csináltam ilyet.

2011. nov. 11. 14:02
 4/5 Akiteki ***** válasza:

A postán, mikor feladom a csekket, szoktam egy külön igazolást kérni (asszem 300 ft) a befizetésről. És ezt teszem a borítékba. Ha utalsz, akkor értelemszerűen annak a másolata kell.

Eredeti törzskönyv, a befizetés igazolása és tulajdonosváltozási papír kell hozzá. Gondolom megkaptál mindent.

A tagdíj befizetés mellé kell egy belépési nyilatkozat (a MEOE honlapjáról letölthető), amin megjelölöd, hogy melyik klub vagy helyi szervezet tagja akarsz lenni.

De januártól változik az ügyintézés, inkább keresd meg a fajtagondozó klubot és velük intézd el ezeket, ne a központtal.

2011. nov. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a részletes választ. :)
2011. nov. 11. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!