Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát ajánlotok bentre?

Milyen kutyát ajánlotok bentre?

Figyelt kérdés
Olyan kutyára lenne szükségem ami szeret a házba lenni és mellette kemény is!
2011. nov. 11. 23:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
Fakutya.
2011. nov. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mit értesz azon,hogy kemény kutya?Mibe legyen kemény?Az első válaszoló egy tényleg kemény fajtát ajánlott,ha ilyen szempontból érdekelt....... :)
2011. nov. 12. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Bentre bármilyen kutya jó, mindegyik szeret a gazdájával lenni. De azért remélem, ennél több paramétert veszel figyelembe a választásnál.
2011. nov. 12. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

És minek kéne lakásba egy agresszív kutya?

Azt majd sétáltatni is kell a parkban, utcán, a többi kutya és emberek között. Direkt problémát akarsz magadnak?

2011. nov. 12. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
pitbull, bullterrier
2011. nov. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Váltsd valóra az álmom, és vegyél egy Rottweilert:)
2011. nov. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
azért kell a kemény kutya bentre mert a benszülöttek elszaporodtak és védeném a vagyonom
2011. nov. 12. 14:24
 8/11 A kérdező kommentje:
fakutya király
2011. nov. 12. 14:25
 9/11 anonim ***** válasza:

a "benszülöttek" szinte mindenféle kutyától félnek.

amit biztos ne válassz: pásztor és juhász kutyák.

nem valók a városba.

most biztos jön majd, aki írja, hogy "de nekem pulim van és de cuki és de boldog", hiszem, ha látom.


egy dobermann azért nem lenne rossz választás, mert ha van időd vele normálisan foglalkozni, kifejezetten örülni fog, hogy bent lehet a lakásban. (télen könnyen meg is fázna kint.)


csak arra legyél felkészülve, hogy ha egyedül hagyod, jó eséllyel fog rombolni...

egyetlen kutyám volt, akivel 1 évet laktam lakásban, ne tudd meg, miket művelt, ha egyedül hagytam.

nem voltak rangsorproblémáink, ő csak menhelyi volt és rettegett, ha nem látott.


szóval ilyen szempontból is gondold meg, jó-e lakásba egy kutya, aki letépi a tapétát, összepiszkítja a szőnyeget és összetöri az étkészletet, + összerágja amit csak lehet...)


Egy kistestű kutya jelzőkutyának jó, és valamivel kevesebb kárral szokott járni...



mennyit tudnál vele foglalkozni? - séták száma, ideje, mikre tanítanád, mennél-e kutyasportra, ilyenek...


(aki a bull terriert ajánlotta lakásba, annak pedig őszinte gratulációm, hiperaktívabb és konokabb kutyát még nem hordott a hátán a föld. ráadásul emberre teljesen veszélytelen.)

2011. nov. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
A bulldogok elég kemény kutyák,és én mint kistestűnek a francia bulldogot tudom ajánlani :)
2011. nov. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!