Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Labrador vagy Vizsla? És mért?

Labrador vagy Vizsla? És mért?

Figyelt kérdés
2011. nov. 12. 12:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Vizsla,mert szerintem szebbek és okosabbak némelyik labradornál :) meg hát nekünk 2 is van :)
2011. nov. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
nekem 2 az 1-ben van, az a legjobb:D
2011. nov. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nehéz a döntés, szerintem mindkettő okos,értelmes, és szép is.

De ha nagyon el kéne döntenem, hogy milyent szeretnék akkor az fekete labrador lenne. Hogy miért azt nem tudom megmagyarázni, egyszerűen csak tetszik.

19L

2011. nov. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
11%

Ez hülyeség hogy okosabbak! Mindkettő vadáaszkutya, de a vizsla aktivabb, és mivel túl van szaporitva, nagyon sok a viselkedés zavaros.

A vizslára több időt kell szentelni.

A labrador nyugodtabb, és több dologra meg lehet tanitani!

Nem hiába van annyi labrador drog kereső kutya, mentő, vakvezető, terápiás közöttük.

Vizslát is ki lehet képezni, de nem azért mert kevésbé okos, csak túl aktiv.

HA mindneképp vizslát akarsz, akkor csakis tenyésztőtől ,mert sajnos túl van szaporitva és sok a viselkedés zavaros.

De ugyanez igaz a labradornál is.

Nekem labim volt, és hihetlenül okos volt!

A vizsla is okos, de én labradort vennék.

2011. nov. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Az attól függ, mire, meg kinek. Ha valakinek vizsla való, akkor vizsla, ha labrador, akkor az. Nekem előbb kéne vizsla, mint labi, de ez ugye nem jelent sokat.
2011. nov. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretem a vizslákat, úgyhogy inkább az.
2011. nov. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

Én a vizslára szavazok! :D

Nagymamáméknak vizslájuk van és nagyon okos. Mikor nyáron ott voltunk mamáméknál a kutyust 2hét alatt meg lehetett tanítani pacsit adni :D Most ha mondod neki hogy pacsi és nyújtod neki a kezed akkor ad egy pacsit :D Ezenkívül még aranyos és hűséges is. De az is igaz, hogy túl van tenyésztve, tehát jó hogy ha ismeritek az eladót és a kiskutya szüleit ( mamámék is ismerőstől szerezték, így néha ma is hallanak valamit a kutya szüleiről)

2011. nov. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

2. vagyok.

A labikkal az a gond, hogy túl vannak tenyésztve, ezért én biztos nem vennék. 100-300e forintot én meg nem fizetnék kutyáért, mivel csak hobby célra kell, nem versenyre.

nekem a vizsla annyira nem tetszik (bár nekem, mint mondtam a kettő keverékéből van egy kutyám, és gyönyörű is, okos is, de valami hihetetlen mozgásigénye van), épp ezért vennék (a helyedben) afrikai oroszlánkutyát. Mondjuk kell vele tudni bánni, mert rettentően önérzetes, későn érik be a feje lágya és határozottan kell vele bánni. De ha sikerül jól felnevelned, akkor remek társad lesz minden szempontból. Hál' istenek ez a fajta nem túl ismeretes nálunk, ezért nincs agyontenyésztve.

Egyébként ő az:

[link]

2011. nov. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Kinti/benti kutya lenne? Mennyit vinnéd sétàlni naponta? Van gyerek a csalàdban? Arra is figyelni kell, hogy az adott kutya igènyeit ki tudd elégìteni, nem csak arra, hogy melyik tetszik jobban ;)
2011. nov. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Labrador okossabb helyesebb erősebb
2011. nov. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!