Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 2 hetes kiskutyát hogyan kell...

2 hetes kiskutyát hogyan kell etetni, gondozni?

Figyelt kérdés
Milyen tápszer kell nekik, milyen árban van? Hány órára lehetne egyedül hagyni? Mindent írjatok le légyszíves!
2011. nov. 12. 20:20
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Hol van az anyja?
2011. nov. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Meghalt. Nem tudom hogy hogy történt, csak egyik ismerősöm írt hogy 16 árva kiskutya van és ingyen elvihetőek, ha nem viszik el őket akkor elaltatják. Egyet el tudnék vállalni, csak nem tudom hogy mi a teendő.
2011. nov. 12. 20:28
 3/20 Szafica ***** válasza:
ez nekem is kint van egyik ismerősömnél.. csak nálunk nem lehet kutya:/
2011. nov. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

A legjobb lenne valami béranyát keríteni.

Nem csak a tápszerekkel pótolhatatlan anyatej miatt, hanem a későbbi viselkedészavarok elkerülése miatt is.

A kutyáknak nagyon fontos, hogy az anyjuk mellett, több kölyökkel együtt nőljön fel! Még a szoptatás után is jó, ha az anyja mellett marad egy ideig. Minimum 2 hónapos koráig el se lehetne választani.

2011. nov. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

naponta nyolcszor kell megcumiztatni, ha az anyját helyettesíted.

egyébként sajnálom, hogy meghalt az anyja :(

És, ha már ilyen hideg van odakint, jobb, ha nem hagyod kint őt, mert megfagyhat. Ha nagyobb lett, kiteheted, hogy a szervezete erős legyen. Az én kutyám januári születésű. Az anyja gazdája nem szólt bele a gondozásukba. Azt is mondta, hogy nem szabad őket elkényeztetni, meg kell erősíteni a szervezetüket. Ezért nem ilyen fázós a kutyám :)

2011. nov. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 Csengili válasza:
0%
Nézd meg a neten!!!
2011. nov. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Szafica Hajdú - bihari vagy?
2011. nov. 12. 20:39
 8/20 anonim ***** válasza:

Én is láttam ezt a hirdetést. :S

Sajnos nekem nincs rá lehetőségem,hogy elhozzak egyet is,de nagyon rendes dolog lenne tőled és mindenkitől aki megtenné.

Szerintem az állatorvost kérdezd meg,hogy mit hogyan csinálj,szerintem ő fogja a legtutibbat mondani..:)

2011. nov. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Elég frissek a tapasztalataim szóval leírom :)(most lesz négy hetes első napjától nevelem) A legjobb a kutyatejpótló tápszer kb minden kutyás boltba lehet kapni 300-400 g 1400 ft körül van ebbe én tettem pluszba májas macskatápot mert pluszba kell neki. 3-4 óránként kell etettni ha talán egy hét múlva már lesz annyi fogacskája hogy lassan tápot is adhatsz neki vízbe áztattva összetörve először egy nap 1 szer kövi héten kétszer . Én most már 4-5 óránként etetem és 3 szor táp a többi meg tejpótló ha tápot adsz neki figyelj hogy legyen kint neki pluszba víz. Igazából mi magára hagytuk 2 órára annyit kibír de 4 hetesen már eléggé játékos és elég sokat kell vele foglalkozni. Nemártana neki majd féregtelenítő is elsősorban paszta 1400 ft állatpatikába 2-3 alkalomra elég és 2 hetente kell féregteleníteni. És sok sikert
2011. nov. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Szafica ***** válasza:
nem
2011. nov. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!