Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 2 éves yorki kan kutyusom...

2 éves yorki kan kutyusom miért nyalja mostanában a kezem? Nincs ivartalanítva meg semmi.18/L

Figyelt kérdés
2009. máj. 9. 18:14
 1/7 anonim ***** válasza:
50%

Mert sós a kezed!

Én úgy tudom,hogy a kutya akkor nyalja azember kezét ha sós az ember keze!

2009. máj. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
Énis így tudom. Meg a cicák is azért nyalják.
2009. máj. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
igen én is úgy értesültem róla vagy csak simán szeret
2009. máj. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szeretetből nem? Mert nekem nem csak a kezem nyalja, de néha az arcom is szeretné... :)


Nekem jobb azt hinni, hogy szeretetből teszi!:D

2009. máj. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

2. vagyok:

Persze,hogy van olyan! Az én egyik kutyusom is állandóan nyalakodna...mert szeret...

2009. máj. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nincs valami anyajegy vagy hasonló a kezeden?

Nem akarok senkit riogatni, szakértő sem vagyok, de a tévében egyszer azt hallottam, hogy van olyan kutyi, aki kiszagolja a bőr kóros elváltozásait, még mielőtt szembeötlővé válna.


Vagy talán valami szagot érez rajta. A cicusom például mindig grimaszolt, amikor bekentem magam testápolóval, még a flaskáját is utálta. Egyébként szerintem is rémes émelyítő szaga volt. A lényeg, hogy annyira utálta a szagát, hogy inkább lenyalta a kezemről sűrű grimaszolások és "köpködések" közepette. Bármi mást kentem, egyáltalán nem ingerelte. Használsz valami új krémet, szappant, mosogatószert, bármit?


Az is lehet, hogy tényleg csak szeretetrohama van. :) Talán ritkábban lát, mint korábban.

2009. máj. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én yorkim 6 éves, és nagyon szeret nyalakodni, azt gondolom nem azért mert "sós" lennék, vagy bármi más "vonzó" illatom lenne. Egyszerűen csak szeret :-) Pl. hajnalban úgy ébreszt, hogy óvatosan elkezdi bökdösni, puszilgatni a fülcimpámat, ha reagálok rá, akkor odabújik, simogatom, Ő pedig elkezdi nyalogatni a kezem, a karom. Nem kell mindent túlreagálni, azt gondolom Ők is igyekeznek kifejezni a szeretetet.
2009. máj. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!