Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az új kiskutyám körme közleked...

Az új kiskutyám körme közlekedés közben folyamatosan beakad a szőnyegbe. Meg tud tanulni rendesen járni rajta?

Figyelt kérdés

Az, hogy éjszaka hangos, még oké, de szegény nem is nagyon szeret bejönni emiatt a szobába. Általában kijön ahogy megy, de van mikor elesik. Ez már mindig így lesz? Vagy mit tehetnénk ellene?

Arra, hogy ráteszek a szőnyegre egy másik anyagot, én is gondoltam, de egyéb más lehetőség nincs?


2009. máj. 10. 06:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
73%
Meliyk körme akad bele?
2009. máj. 10. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Hát úgy az összes, járás közben.
2009. máj. 10. 07:07
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Az én kutyámnak pedig ezzel nincs próblémája. Szerintem egy idő után megszokja és ahogy nő szerintem kifogja nöni ezt.De ha nem akkor rakhatsz oda valami olyat amibe nem akad bele.
2009. máj. 10. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Gondolom nálam azért van, mert hosszabbak a szálai. Mármint a szőnyegnek. De akkor egyenlőre várjak, hátha megszokja, vagy amíg meg nem nő egy kicsit a kutyus terítsek le valamit?
2009. máj. 10. 07:16
 5/16 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy addig terítsek le valamit amíg meg nem nő egy kicsit a kutya?
2009. máj. 10. 07:17
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teríts le valamit. De máshol teljesen jól jár?
2009. máj. 10. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Hát a kövön, meg egy másik szőnyegen igen. Csak az én szőnyegem ilyen vastagszálú, bolyhos. Ez az egyetlen megoldás? Leteríteni valamit?
2009. máj. 10. 07:29
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a leteritésa megoldás. De ha mág olyan 7 hetes vagy egy kicsit nagyobb akkor amiatt is lehet hogy most még "totyog":D De ha nagyobb már és normálisan jár akkor viszont a szönyeg túl nagyszálú neki.
2009. máj. 10. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Most nyolc hetes, vagyis ma:) És az nem lehet a gond, hogy túl nagyok a körmei? Vagy ilyen kicsin még nem lehet túl nagy?
2009. máj. 10. 08:01
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ilyen kicsin még nem lehet nagy a körme de nem vagyok valami nagy szakértő. Szerintem teríts le valamit. De kipróbálhatod azt is hogy miközben játszotok szed fel amit leterítettél és így játszatok.
2009. máj. 10. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!