Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ismeritek Buck, a kutya...

Ismeritek Buck, a kutya történetét/A vadon szava a könyv címe. Létezhet ilyen kutya a valóságban is?

Figyelt kérdés
Úgy értem olyan, aki nem enged senkit maga fölé, született vezér? És így, ilyen jellemmel az embernek sem rendeli alá magát.
2011. nov. 15. 15:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Én csak a filmet láttam sajnos, és az alapján nekem nem egészen ez jött le a történetből, dehát ilyenek a film adaptációk. A szememben azok aranyos, kedves leonbergik (3 kutya játszotta Buckot), mint az enyém.


A te jellemzésed alapján nekem inkább az alfa farkas jelenik meg a szemem előtt.

2011. nov. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A filmben Buck elfogadta az emberi vezetést, amennyiben az igazságos és következetes volt.
2011. nov. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha létezhet is, azt a civilizált társadalmakban kezelhetetlennek és veszélyesnek hívják...
2011. nov. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Már elég régen olvastam, de úgy rémlik,hogy Jack Londonnak néha furcsa fogalmai voltak a kutyákról. Pl. meg volt róla győződve, hogy a korcsok, ahogy ő nevezte őket, nem jók semmire, nincsenek érzéseik. Igaz, hogy Buck sem volt fajtatiszta, félig skót félig bernáthegyi volt, de valamiért ő nem számított korcsnak.

Amúgy nem hiszem, hogy létezik, ha mégis, nem sokáig marad életben. De ha van is, akkor az biztos nem egy juhászkutya - bernáthegyi keverék.

2013. aug. 12. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!