Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jó könyv a 101 kutya trükk c....

Jó könyv a 101 kutya trükk c. könyv?

Figyelt kérdés
Ezt nézegettem a neten, és megszeretném venni. Csak nincs sok írás róla. Milyen könyv? Trükköket lehet belőle tanítani a kutyámnak? Vagy van benne kutya nevelés is. Van akinek megvan a könyv? Vélemény róla?
2010. jan. 10. 20:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó könyv! Vannak benne olyan alap dolgok is, mint az ültetés, fektetés, de olyanok is, mint szagazonoítás, átugrás a kézenálló gazdi lábai között. A kutya neveléséről nem sokat írnak benne, de leírnak pár alapvető nevelési ismeretet és a tnaítás során felmerülő gyakori hibákról is van szó.
2010. jan. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem megvan, nagyon tetszett, mert szuper trükkök vannak benne. a kutya könnyen megtanulja, az enyém a könyvből tanulta az ült, a feksziket, a maradot, és a pacsit. a tolatást kezdi megtanulni.
2010. jan. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is megvan és tök jó könyv! Mindenekfelett mókás! :) Sok trükköt tanítok belőle a kutyáimnak, bár van egy-két dolog, amit én másképp csinálok, de alapjában véve nagyon tetszik. Ami kevésbé, ahhoz hozzáadom a saját elképzeléseimet is, de az alapokat ebből lesem ki. :)

Nevelésről viszont nem nagyon van szó benne, inkább trükk tanításról. És valóban, egészen alap dolgok is nagyon jól le vannak benne írva.

Vedd meg bátran, nem fogsz csalódni!

2010. jan. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Remekyy4 Csak azért kérdeztem a nevelést, mert már van olyan, ami csak a nevelésről szól. Képekkel, tippekkel. Inkább trükköket szeretnék tanítani. Amugy vannak benne képek, meg tippek, mit hogy kell? És nagyából hány trükk lehet benne?
2010. jan. 10. 21:38
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is megvan, szerintem nagyon jó könyv a maga nemében, bár én inkább csak ötletelek belőle, mert klikkerezünk. Ötletelni viszont neten is lehet.. én ajándékba kaptam, örültem neki, de biztos nem vettem volna meg. éS ezzel nem elhúzni akarom. Sztem jó, hogy tényleg lépésről lépére írja le, hogy hogy kéne megtanítani (br én nem nézem, csak agát a trükköt, a többit megoldom egyedül:D), ha fogalmad nincs, hogy hogy tanítsd meg a kutyádnak a trükköket, akkor hasznos, de ha van egy íkis fantáiád, nem nehéz kitalálni. (:

Ja, és PONTOSAN 101 trükk van benne :DDD

2010. jan. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Képek és tippek is lépésről lépésre vannak benne, ráadásul fotók és nem rajzok!
2010. jan. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

OFF:

köszii h feltetted a kérdést,engem is ez érdekelt és akkor meg is vesszük,nem tudja valaki,hogy mennyibe kerül ez a könyv?? :))


OFF:

egyébként szerintem 101 trükk van benne pontosan :D

2010. márc. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

3.990

és pont 101 trükk van benne :D

2010. márc. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
***** : nem kell megvenni! Innen könnyedén letöltheted:)

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. dec. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

***** : nem kell megvenni! Innen könnyedén letöltheted:)

sajnos ehhez a RAR fájlhoz nincs jelszó

ha valaki segítene Köszi



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. jan. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!