Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Esti séta után a kutyám...

Esti séta után a kutyám bundája füstszagú. Itthon nem olyan kellemes szagolni, ha felém közeledik. Valami szagtalanító létezik?

Figyelt kérdés
Szóval, minden este járunk sétálni. Fehér,bichon kutyánk van, és a bundája nagyon beszívja a városi szagokat,füstöt,stb... és este nem lehet mellette megmaradni,ha odabújik hozzám. Valami megoldás létezik erre?
2011. nov. 15. 20:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

nálunk is a szőrük beszívja,de mi csak egy kis ideig érezzük utána nem..


2 bichonunk van

2011. nov. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
0%
Fürdetés
2011. nov. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Próbáld kevésbé füstös területen sétáltatni, más megoldás nemigen van. A mindennapos fürdetés teljesen tönkreteszi a kutya szőrét és bőrét, úgyhogy én ezt nem ajánlanám.
2011. nov. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ne csinálj semmit ez sajnos ilyenkor ilyen.Egyébként derékig érő hajam van és az enyém is füstszagú lesz sajnos.
2011. nov. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Igen, most hogy ilyen ködös idő van, érződik az én kutyám bundájában is. Fésüld át, hidd el, az sokat segít. Egyébkét az enyém most is itt van mellettem, és semmit nem érzek :)
2011. nov. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Csilla Julianna ***** válasza:
Szupi! Most döbbentettetek rá, hogy mit érzek esténként a kutyán. Nem értettem, hogy mitől lesz ilyen szaga. Nekem pulim van és mostánában kezdtem érezni. Egyrészt mióta szmog van, másrészt mióta (egy rohadt bevásárlóközpont , nem írom ide melyik, miatt) megnőtt a forgalom a környéken
2011. nov. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Csilla Julianna ***** válasza:

Megoldás??? Az nincs, azaz : tiltsuk ki a városból az autókat :)

Vagy mi menjünk a világvégére lakni.!

2011. nov. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat!

- fürdetés? természetesen tisztában vagyok vele,hogy hiába büdös, a fürdetés nem jó megoldás,mert nem lehet naponta megfürdetni őket. A másik problémám meg az lenne a napi fürdetéssel,hogy kinek van arra minden este ideje,kedve,türelme? úgye nem gondoltátok komolyan...


- sajnos városközpontban lakunk,nem nagyon van lehetőségem máshol sétáltatni...ez van.

Akkor majd átfésülgetem esténként.

Igazából azt gondoltam,hogy van valami kutyáknak való szagtalanító dolog, vagy esetleg a kutyáknakvaló szárazsampon? hintőpor?

2011. nov. 16. 16:39
 9/11 anonim ***** válasza:

Ismerős helyzet!

De nem tudok mit csinálni, egy idő után elmúlik..

2011. nov. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Én hallottam kutyaparfümről is :D
2013. máj. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!