Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A szuka fél éves kutyám hágja...

A szuka fél éves kutyám hágja az anyját! Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Fél éves a labrador kiskutyám és mostanában vettem észre hogy hágja az anyját. Nem tudom hogy ez mitől lehet de kicsit furcsa nekem,sőt inkább nagyon. Ennek mi lehet az oka? Előre is köszönöm!
2011. nov. 15. 22:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Dominanciàjàt fejezi ki ezzel...
2011. nov. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Miért van kutyád? és ezek szerint szaporítod is...ha semmit se tudsz a kutyák alapvető viselkedés mintáiról? komolyan nem értem az embereket...

(az első jól mondja, a dominanciáját fejezi ki)

2011. nov. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezzel fejezi ki, hogy a rangsorban maga alatt lévőnek tekinti az anyját. Ha tekintélyed lenne a kutyáid előtt, és tisztelnének, akkor ezt meg sem mernék próbálni a jelenlétedben. Meg egyáltalán nem.
2011. nov. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy ez annyira alapvető lenne hogy tudjam hogy miért hág egy szuka kutya egy másikat... nem tapasztaltam még ilyet. Kérdeztem valamit nem tudom miért kell egyből hülyének nézni a másikat. Nem tudtam mitől van ez,lehet hogy más témában meg én értenék jobban a dolgokhoz erről ennyit... Köszöntem a válaszokat.
2011. nov. 24. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!