Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagyon sokat hányt a kutyusom,...

Nagyon sokat hányt a kutyusom, mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Sajnos az egész este a hányás takarításával telt a családomban, valamit megehetett a kutyus, dental rágóbotot adtunk neki ma meg tegnap, amit egyből befalt. Lehetséges, hogy attól hányt? Az utcán nem szedett össze semmit... Kicsit meg vagyok ijedve, remélem nincs nagy gond. :(
2011. nov. 16. 22:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Vacsora után nem ugrált, szaladgált?
2011. nov. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Ha megint ez lesz, akkor doki, nem tudom a betegség nevét, de van olyan, hogy mindent kihány, amit megeszik. Arra adnak valami gyógyszert, és van némi esélye, hogy életben marad
2011. nov. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem, inkább elpihent. Vacsora előtt 1-2 órával volt kicsit felpörögve... :S
2011. nov. 16. 22:44
 4/8 A kérdező kommentje:
Úristen! Ne ijesztegess! Nagyon ritkán szokott hányni, most az egyszer volt ennyire vészes :(
2011. nov. 16. 22:45
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez egy egyszerű gyomor rontás lehet. Anno az én kutyámmal is volt ilyen amikor vettem neki újfajta szalámit és olyan hirtelen befalta hogy az egész napot végig rókázta, doki mondta hogy csak elrontotta a hasát, és adjak neki sok vizet, meg valami könnyebb kaját.
2011. nov. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát mert ha kaja után ugrált volna akkor azt mondanám hogy esetleg gyomor,bélcsavarodás, Minden esetre próbáld megitatni, mert a sok hányástól kiszáradhat.... Kullancs, nem volt benne mostanában? Ha továbbra is rosszul van akkor én a helyedben orvost hívnék, vagy reggel első dolgom lenne orvoshoz vinni. Jobbulást neki
2011. nov. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én is gyomorrontásra gyanakszom, kullancs nem volt benne. Vizet adtam neki, bár nem ivott túl sokat, szerintem reggel első dolgom lesz orvoshoz vinni. Köszönöm a válaszokat! :)
2011. nov. 16. 22:50
 8/8 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez volt tegnap előtt éjszaka. Hajnali 1-kor, 2-kor, és 4-kor mentem le sétálni a kutyámmal. Kb 6x hányt, és 1x hasmenése volt. Nem tudom mitől, előtte vacsorára főztem neki rizst, és kapott még néhány falat főtt húst. Szóval semmi olyan, ami megfekhette volna a gyomrát.

De reggel már semmi baja sem volt, és azóta is minden a legnagyobb rendben.


Lehet ő is elcsapta a gyomrát, de ha még ma délelőtt, kora délután sem jön rendbe, akkor vidd el orvoshoz.

2011. nov. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!