Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol tudnék venni kisebb...

Hol tudnék venni kisebb méretű Yorki kutyust olyan 30-40e Ft értékben?

Figyelt kérdés

Ha valaki esetleg tud(megbizhat helyről),akkor legyen szives írja le nekem.Keresgéltem neten,de csak olyan 60-100e között találtam,de sajnos annyit nem tudok rászánni :-( De nagyon szeretnék egyet...És miért kisméretűt?azért mert panel lakásban lakom,és nem szeretném ha a kutyus is "kényelmetlenül" érezné esetleg magát.

Előre is köszönöm a válaszokat:-)


2009. máj. 10. 21:18
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
91%
Bocsi, de neked nem elég kistermetű egy normális yorki? Egyébként meg ha kevesebbért veszed, akkor nagyobb a valószínűsége, hogy később sokkal többet kell költened mert nem egészséges... Ha van 40 ezer, akkor gyűjthetsz még hozzá...
2009. máj. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
91%

Vehetsz ennyiért egy kutyát, de háromszor ennyit fogsz orvosra költeni.

Nem Lenne egyszerűbb egy egészségeset vásárolni?

[link]

2009. máj. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
92%

Csakis alapos utánajárás után, tenyész kennelből vegyél yorkie kiskutyát, ahol a szülők féreghajtottak, oltottak, törzskönyvesek, szűrtek, tenyészszemlések, kiállítottak, és nem tescos kutyakaját esznek, és a kicsik is törzskönyvesek. Lehet, hogy drágább, de egy fizikailag és lelkileg egészséges kiskutyát fogsz kapni. Lehet, nincsen szükséged a törzskönyvre, de az a tenyésztőnek és neked is amolyan biztosíték, hogy a kiskutya "minőségi".

Ha szaporítótól, expresszes vagy egyéb hirdetésből ("yorkie kiskutyák olcsón eladók; yorkie kiskutyák folyamatosan kaphatók; yorkie kiskutyák elvihetőek 6 hetes kortól, szépek, mindent esznek, stb.stb."), 1 éves korára lehet, hogy százezrekbe fog kerülni már a kutya a sok betegsége, baja miatt. Az idősebb koráról már nem is beszélve, ki tudja, milyen betegségeket örököl...

Olcsó húsnak híg a leve!

Ne támogasd a felelőtlen szaporítók táborát azzal, hogy tőlük választasz kutyát!

És igaza van az előttem szólónak, ha van rá 40ezred, a többit hozzá lehet spórolni!

2009. máj. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
igazság szerint attól félek,hogy megveszem mondjuk 80e ft-ért és ha azzal is ugyanugy járok hogy sokat kell ráköltenem??Mi a garancira rá,hogy az nem "hibás".Mert a törzskönyves az meg már tényleg a csillagos ég:S
2009. máj. 10. 21:37
 5/26 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem így ne is indulj neki a kutyatartásnak. Mi lesz ha véletlen eltörik a lába mondjuk? Nem fogod megműttetni mert nincs rá pénzed? Vagy ha megtámadja egy nagyobb kutya, és össze kell varrni a sebeit. Arra sem lesz pénzed? A kutyatartás drága hobby. Ha olcsóért veszel yorkiet annak 90% hogy vmi baja lesz, elpusztul pár nappal a megvétele után, patellás lesz stb.
2009. máj. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Pl. az, hogy olyan helyről veszed, ahol szeretik a kutyákat, költenek rájuk, meg lehet nézni a szülők eü. szűréseit meg mindent, ahol kötnek veled szerződést és ha "hibás", akkor visszaadják a pénzed, kérdezz meg más yorkisokat, hogy melyik a megbízható kennel, nézd meg, mit írnak róla a neten, ha ezeket megcsinálod, amiket mondtam, akkor nem hiszem, hogy kellemetlen meglepetés érhet.
2009. máj. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
34%

Nekünk van két eladó yorkie kiskutyánk, egy fiú és egy lány, oltva, féregtelenítve, kérheted törzskönyvvel és anélkül is őket.

Írj egy privát emailt, és küldök róluk képeket.

Régebben mi is drágán árultuk őket, de az az igazság, hogy most, hogy a yorkie ilyen népszerű lett, már annyi eladó kiskutya van, hogy lejjebb kellett vinnünk az árakat..így 50 ezret kérünk egy kutyáért.

Mielőtt a többi válaszadó felhördülne, tudom, hogy ez nem a reklám helye, csak mi hajlandóak lennénk neked 40 ezerért odaadni a kutyát, ezért gondoltam, hogy jobb, ha szólok.

Egyébként érdemes körülnézned az online hirdetéseknél.

egyéb

2009. máj. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
83%
És te képes lennél úgy eladni neki a kutyát hogy aztán lehet nem tud majd rá költeni egy akármilyen betegség esetén? Te aztán felelős "tenyésztő" lehetsz. Szerintem ha egy ilyet benyögne ez az ember vmelyik tenyésztőnek biztos nem adna neki kutyát, mert az IGAZI tenyésztők szűrik a vevőket, és nem adnak el olyannak kutyát akinél ki tudja milyen sorsa lesz ha a gazdinak épp nincs pénze...
2009. máj. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Abszolut nem hiányzik a rágalmazás!az egyéb kiadásokra lenne pénzem!De ha kapásból ki kell Adnom 100e-t csak azért hogy megvegyem akkor biztos hogy nem lenne!Nem tudom ezt miből állapitottad meg hogy nem lenne rá pénzem hogy megfelelően tartsam!Mert ilyenre még csak nem is utaltam...
2009. máj. 10. 22:23
 10/26 anonim ***** válasza:
52%

22:20-asnak:

nem itt és most ütöttük nyélbe a dolgot, egyszerűen szóltam, hogy nekünk van eladó, és emailben egyeztethetnénk, megbeszélhetnénk a részleteket.nyilván, ha azt szűrnénk le, hogy a vevő nem bánna jól a kutyával, akkor nem adnánk el neki..volt már olyan, hogy vissza kellett utasítanunk az érdeklődőket.

attól, hogy kicsit olcsóbban akar magához a kutyához hozzájutni, nem biztos, hogy nem tudná orvoshoz vinni, ez önmagában nem ok arra, hogy ne adjuk el neki a kutyát.

2009. máj. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!