Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Akinek fajtatiszta kutyája...

Akinek fajtatiszta kutyája van, miért félti a gazdás keverékkutyátol? Régen szinte rosszul esett mikor ment volna játszani és elmentek előlünk (már 6 éves). Lakótelepi szitu.

Figyelt kérdés
2011. nov. 19. 06:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de szerintem ez butaság. Miért féltené bárki is . itt nincs szó ilyen, meg olyan fajtáról. Kutya, kutya. Abban az esetben tudom elképzelni, ha mondjuk kiállitási ebről van szó, aki azért nem játszhat, nehogy megkapják véletlenül, vagy épp fürdés, nyirás után van. Szerintem tök jó amikor játszanak, olyan jó fejek, és olyan jól érzik magukat.
2011. nov. 19. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én még nem találkoztam ilyen esettel.

Soha eszembe sem jutna, hogy elhívjam egy keverék kutyától a sajátomat. Ugyanolyan, mint az enyém, csak mi emberek ráragasztottunk egy jelzőt. De valójában kutya-kutya. És szerintem az én kutyám sem érzi degradálónak:)

2011. nov. 19. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Örülök, ha egyáltalán talàlkozunk jòl szocializált kutyával és szépen jàtszanak. Eszembe nem jutna vàlogatni. A legtöbb embernél viszont morgò, acsarkodò blökik vannak :(
2011. nov. 19. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek 07:36.
2011. nov. 19. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
64%
nem mindenki ilyen,de sokan bevannak sz*rva a kutyájuktól... , lehet hogy félt hogy felcsinálja a kutyád a másikat,azt mondjuk megértem hogy nem szeretné :D
2011. nov. 19. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
24%

A "fajtisztások" azt mondják, hogy ha a fajtiszta és az általuk korcsnak nevezett esetleg "összekutyákodik" egymással, akkor azzal rontják a fajta-minőséget, ill. visszaélhetnek azzal, hogy azt állítják a kicsikről, hogy fajtiszta.

(Szerintem ez hülyeség)

2011. nov. 19. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát ez akkora baromság. Tüzelő szukával amugy sem illik kutyák közé menni.
2011. nov. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!