Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Top 5 kedvenc kutyafajta, és...

Top 5 kedvenc kutyafajta, és MIÉRT?

Figyelt kérdés
létszi az ilyen " cuki,meg ari" válaszoktol kíméljetek. Télleg érdekel hogy mi fogott meg egy adott fajtában,vagy akár többen is. Köszönöm elöre is:)
2011. nov. 19. 19:37
1 2
 11/17 rezangyi ***** válasza:
100%

Törpe pinscher: Kicsi a bors de baromi erős!Rendkívül okos,bátor védelmező,nagyon jó helyzetfelismerő készséggel.Azoknak ajánlom aki dobermannt szeretne de nem bízik még a tudásában tehát a pinscher kisebb kárt csinál::)

Aki aktív, szeret kirándulni, szeret bajlódni egy öntudatos kutyával aki állandóan gondolkodik, jelző kutyát akar annak ajánlom!!!Kezdőknek nem!

2011. dec. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
100%

Szia!

5. Minden létező tacskó fajta. Erre a kutyára illik a mondás: kicsi a bors, de erős. Ahhoz képest, hogy milyen kicsi, olyan kifinomult a szaglása, hallása, és remek barát. Szerintem nagyon szép kutya.

4. Dobermann: Nagyon energikus, bátor, okos kutya. Ráadásul remek házőrző. Kisgyerekek közelében is higgadt marad. (Ezeket onnan tudom, hogy születésemtől kezdve ismertem anyukám dobermann kutyáját, és imádtam)

3. Farkaskutya. Szerintem ez a kutya magáért beszél: magában hordozza a farkasok lenyűgöző tulajdonságait, és a kutya szelídségét. (Már ha jó kezekben van)

2. Olasz agár. Először a külseje fogott meg, mert elég ránézni, és (legalábbis az én esetemben) beleszeret az ember. És még azért, mert nagyon játékos, tanulékony, szerethető kutyafajta.

1. Pitbull, egyrészt, mert igazságtalan, hogy a történelmi házzere miatt ítélik el, pedig egy szerethető, intelligens fajta, és nagyon ragaszkodó, hűséges.

2014. dec. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

1. Puli

2. Komondor

3. Közép schnauzer

4. Amstaff

5. Tacskó

Miért? Mert ők illenek hozzám. :) Az első 3 fajtához (fajtatiszta egyedek) személyes élmény is köt, míg a másik 2 fajtához csak keverékek útján ismerkedtem, de ők nagyon szimpatikusak voltak.

2015. jún. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
100%

1.SALUKI nagyon tetszik a jelleme

2.shar pei olyan cuki

3.thai ridgeback ezis tetszik és a jelleme is illik hozzám

4.bullterrier a pofija tetszik

5.sloughi olyan mint a saluki,CUKI

2016. máj. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

1. Kuvasz

2. Mudi

3. Beagle

4. Kínai meztelen kutya (Chinese Crested)

5. Pitbull/Amstaff


Mindegyikbe más tetszik. :) de nagyon szimpatikus még a borzoi is

2016. jún. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

1. Cavalier. Szép, aranyos, lakásban is tartható.

2. Bolognese. EGY bizonyos kutya miatt szerettem meg a fajtát. Kicsi, értelmes, egyéniség.

3. Német juhász. Hűséges, védelmező.

4. Csivava. Mert olyan kis picuri. Több ismerősömnek is volt.

5. Berni pásztor. Nagyon szépek és olyan barátságos benyomást keltenek. Tapasztalatom nem igen van velük csak így látom őket.

2016. nov. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

3kedcenc kedvemc kutyafajtám van,a 3.nem tudom de valamilyen keverék

3.valamilyen keverék,a mi kutyánk valami vérengző volt az anyja de ő nem bant nagyon ari

2.Golden Reitver

Mert gyerekbarát

1.Szibériai Husky

Ez a kedvencem,annyira szépek,nagyon tetszenek

2018. dec. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!