Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Argentin dog kutyám gyakran...

Argentin dog kutyám gyakran csúnyán morog ránk. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Amikor kaja van közelben, pedig mindig én adok neki. Vagy ha pihen és odamegyek megsimogatni, először csúnyán néz, aztán ijesztően morogni kezd. Olyankor inkább odébb állok. Szerintetek ez normális? 7 hónapos, 38kg.
2011. nov. 20. 16:02
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
8%
verjétek el
2011. nov. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:

Remélem, hogy ez csak egy kamu kérdés. Amennyiben nem, úgy:

Nem, egyáltalán nem normális. Jézusom. Google, "Hogyan legyek falkavezér", betartani A-tól Z-ig, mielőtt még nekimegy valakinek. Plusz kutyaiskola, kiképző, szakirodalom, meg egyáltalán, sürgősen tanuljatok meg kutyázni. A dogo nem játék.

2011. nov. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
0%
Jaj ,jaj , Kedveskedj mnnel tobbet neki ,ez sulyos gond !!! Kerj tanacsot tenyesztotol vagy allatorvostol !!!!
2011. nov. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Nem merem elverni, mert szerintem azonnal félek, hogy megtámadna, vagy odakapna. Nem értem. A videókon mindegyik olyan jámbor aranyos, kedves. Vezérnek csak a páromat fogadja el, ő nincs most itthon.....
2011. nov. 20. 16:13
 5/31 anonim ***** válasza:

Hát fogadjon el téged is, ez csak a te viselkedéseden múlik, nem a kutyán.

Amúgy ha egy 7 hónapos kutya elver, akkor meg is érdemled. Most mutasd meg neki, hogy veled ne emberkedjen, amíg még nem veszélyes.

2011. nov. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Nagy már és elég félelmetes, jó izomzatú, jó kiállású. Amikor morog azután verjem el? Szerintem ha ráütnék, azonnal rámtámadna, nem meghúzná magát.
2011. nov. 20. 16:24
 7/31 anonim ***** válasza:

Nézd, ha nem akarsz vele konfliktusba kerülni, akkor persze hogy ő lesz a főnök. Ha te ebbe így beleegyezel, akkor nincs miről beszélni, csak ne csodálkozz, ha morog.

Nem kell feltétlenül elverni egyébként, bár nem árt neki egy pofon, csak hogy tudja, hogy ez most nemkívánatos cselekedet volt. Olvass utána a falkavezérségnek (küldhetek linket privátban), és tartsátok be a szabályokat mindketten következetesen.

2011. nov. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Értem, olvastam is már sok mindent ezzel kapcsolatban. De azt nem értem, hogy ahol szintén van családban argentin dog ott mindenki megvívja a csatáját a kutyával ? Vagy pont mi fogtunk ki ilyen agresszív fajtát? A videóportálon olyan kedvesek, húzzák nyúzzák őket, eltűrnek mindent. Nem hiszem, hogy a gyerekek is megverekedtek volna vele, hogy elnyerjék a falkavezérséget. A verésen kívül valami más megoldás? Megmondom őszintén, felügyelet nélkül nem merném megütni, mert félek, hogy visszáján sülne el.
2011. nov. 20. 16:33
 9/31 anonim ***** válasza:
100%

Azért tűri el a gyerekeket, mert a szülők a vezérek, és az alfáék kölykét tilos bántani, hisz miattuk maradhat fenn a falka.


Nagyon gyorsan keress egy szakebert, mert idő kérdése és mindekit meg fog támadni. Minden kutya lehet egy jámbor, aki tűr szinte mindent, de akármelyikből lehet veszélyes támadó is. Nevelés kérdése.


Leírásod alapján elős kutya, mivel ne mtudod mit kell cisnálni. Komolyan ezt kellett venni első kutyának? Nulla szakértelemmel? Ezzel az erővel még rajzolj magadra egy céltáblát is, hadd tudja hová kell harapni...

2011. nov. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 Akiteki ***** válasza:

Na ez az, amikor nem tud valaki semmit a fajtáról, csak a videón látta.

Irtózatos kemény és akaratos kutyák. Nagyon kemény és gyakorlott gazda szükséges nekik. A saját érdekedben mondom,hogy jobb lesz ha kerestek neki egy olyan gazdát,aki kézben tudja tartani.

2011. nov. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!