Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Argentín dog vagy Óriás...

Argentín dog vagy Óriás schnauzer?

Figyelt kérdés
20éves vagyok,nő. Voltak már elötte kutyás tapasztalataim ( egy malamut,és egy puli) mind2 kutyának nagyon tetszik a jelleme,ezért is van az hogy nemtudok dönteni. Ugytudom mind a 2 egygazdás,mégis nagyon szeretik a gyerekeket. Fontos hogy megvédjen,vagy legalább ne legyen az a félénk tipus. Lenne mellette egy golden retri,az a páromé. Talán egészségügyileg vannak eltérések. Ti melyiket javasoljátok? Tapasztalat? Nagyon fontos hogy HŰSÉGES legyen, vagy olyan kis bujos,mert ö lenne az én szemem fénye:)
2011. nov. 5. 18:17
 1/10 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom melyik legyen. Mind a 2 kutya megfelel az igényeidnek. Nekem is nagyon tetszik mind a 2 fajta.

Az Argetín dog mivel rövid szőrű meleg hűszigetelet helye kell neki biztosítani. De amúgy jó Őrző-véső kutya. Nagyon szereti a gazdáját.


a snaci is jó őrző kutya szereti a gazdáját, de viszont a szőre igényes. 3-4 havonta vinni kell kutyakozmetikába. De amúgy nagy a mozgásigénye.

2011. nov. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Ha bújós kell, meg amit szemedfényeként kezelhetsz, azzal a lendülettel el is felejtheted mindkettőt, ahogy eszedbe jutott.
2011. nov. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem érdekelnek kis méretű kutyák,vagy a tipikus tömeg fajták,köszkösz.:D
2011. nov. 5. 18:24
 4/10 anonim ***** válasza:
49%

szia,mindkét kutya tetszik nekem is.

Ha több pénzed is van egy kutyára,akkor nézd meg az orosz fekete terriert.

vételára kicsit drágább 120-150.000 Ft.

De az egyik legjobb örző-védő kutya,nagyon szereti a gyerekeket,megtud védeni,

a rottweilerből,óriásschnauzerből és a airedale terrierből tenyésztették ki.

ugyanúgy néz ki,mint az óriás schnauzer,de erősebb felépítésű és nem 50 kg,hanem 60 kg.

2011. nov. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez gondolom nekem szólt, bár visszaolvasva sem találok a válaszomban olyat, hogy ilyeneket ajánlottam volna.
2011. nov. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Csak tudok következtetni,ugyanis ezeket szokták ajánlani mikor meglátják a "bujos" "hűséges" szot.
2011. nov. 5. 18:30
 7/10 anonim ***** válasza:
ofthez mit szólsz?
2011. nov. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Szióka:)


Szerintem Óriás snauczher.:) nekem is az volt,nagyon hűséges volt,sajnos egy szőrnyű rák elvitte 14 éves korában :(( azóta csak snacink van :)

Jó hűzőrző is,és meg is véd.Az argentin dog télen fázik,és a "legtöbbej süket" de döntsd el :)

2011. nov. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Schnauzer!!!!!!!!!!!!!
2011. nov. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
meggyőztetek;)
2011. nov. 8. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!