Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Magyar agár? (nemrövid)

Magyar agár? (nemrövid)

Figyelt kérdés
Panellakásban élünk,napi 4-5-6 órát mozoghatna a kutya,illetve hétvégente túrák+kiállítások,kutyasuli hetente 2-szer..nem első kutyánk lenne,van egy kislány a családban,évente 2-3-szor repülnénk külföldre. :)
2011. nov. 21. 15:27
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó! Minhat csak az ismerősömék magyar agarát látnám a szemeim előtt :D Az a szenvedés, amit az le tud vágni :D :D :D
2011. nov. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 Akiteki ***** válasza:
100%

Csillagom agaram anyukája még panelban nőtt fel. Az én agarantyúm is panelban kezdte, 4 hónap után költöztünk kertes házba. Azonnal szobatiszta volt, tudott pórázon közlekedni. Most hogy bejött a hideg, kimegy egészségügyi sétára a kertbe és utána áll a radiátor előtt és melegíti a füleit. Mikor már elég forró, akkor fekszik az ágyba.:))

Nyáron a kerti tevékenysége általában annyiból áll, hogy fekszik a homokban. Csak akkor rohangál, ha valami esemény van a kerítésnél. Mikor a mezőre kimegyünk futni, akkor viszont 60-nal száguldozik. (Lemértem:))

A gyerekeket imádja, kimondottan keresi a társaságukat.

Szerintem bátran vágj bele. Csak ne mozgasd 4-5-6 órát, mert nagyon fogja utálni:))))

2011. nov. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
igaz nekem a két agaram nem magyar hanem perzsa de nekik is a kedvencük a fotel és a radiátor :)
2011. nov. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat :) Igazából a Kucorgó-dombi kennelt nézegettem..vélemények a kennelről?
2011. nov. 21. 17:43
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
sajna én nem tudok produktív segítséget nyújtani benne... a orosz és perzsa agarakat jobban ismerem...vagy afgánokat..az egyetlen magyar akit ismerek az Kalandvadász Ügyes :)
2011. nov. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 Akiteki ***** válasza:
100%

A legjobb választás!!!!

Az én kutyám is onnan van. A földkerekség legszebb magyar agara! :))) (Nem csak számomra)

Orsi mindenben segít a gazdiknak, bármikor fordulhatsz hozzá.

2011. nov. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Rendben akkor fel fogom venni velük a kapcsolatot..csak tavasszal lesz a kiskutya..és pont lesz alom a Kucorgó-dombi kennelben :))
2011. nov. 21. 18:59
 18/22 A kérdező kommentje:
88%-os igazából régi vágyam egy saluki..de sajnos úgy érzem nem lenne megfelelő neki a panel :(
2011. nov. 21. 19:00
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

Panelban tökéletes helye van, lusta kutya, mint ahogy korábban is mondták. Napi 14-18 órákat is elfekszik, alszik. Mozgatása rövid, de intenzív legyen.

Én bringa mellett futtatom. 6 hónapos kor előtt nem szabad. Felnőtt korban heti 3-4 alkalommal 10-15km. A kutyasuli a szocializáció miatt fontos lehet, mert legalább kiskorában lát kis méretű kutyát, így nem fogja összeszedni préda gyanánt a környékről őket.

Egyébként nyugodtan lehet kint is tartani, a magyar agár jelentős aljszőrzetet növeszt, egy jól szigetelt házban, amit szalmával megtömnek télen is elvan.


A Kucorgó-Dombi remek MEOE kennel, csak javasolni tudom.

2011. nov. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :) Végre teljesül egy régi álmom :)
2011. nov. 22. 09:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!