Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek a Fontaneblu...

Mi a véleményetek a Fontaneblui hosszú szőrű collie tenyészetről?

Figyelt kérdés

Honlapjuk: [link]

Lehet innen kapok egy kiskutyát, bár nem tudom, engem annyira nem győzött meg a honlap. Mi a véleményetek erről a kennelről?


2011. nov. 21. 18:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
az, hogy szaporító...vannak tőle jó kutyák de tk nélkül is ad kicsiket és sok más fajtát is "tenyészt" bár azokat mind tk nélkül..ez nem jelenti azt, hogy nincsenek jó colliejai és azokat le is szűri..
2011. nov. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Egy mocskos szaporító, tk nélkül is árul kicsiket, van egy rakat kutyája, a szukáit minden tüzelésnél befedezteti szinte kizárólag a saját kanjaival(amik nem kiemelkedőek, sőt) a tőle kikerült kutyák nem tetszenek, kis törpék, nem szép a fejük. Arról is megvan a véleményem, aki ehhez a tevékenységhez asszisztál, kutyát ad neki, fedeztet neki vagy kutyát vesz tőle.
2011. nov. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
46%
Kedves Válaszolók! Collie tenyésztő vagyok! Elég szomorú dolog egy nyilvános oldalon mocskondériázni egy kennelt, pláne egy nemzetközileg elismert kennelt! A tulajdonos tenyésztő egyáltalán nem szaporító, attól, hogy több fajtát is tenyészt és több kutyája van. Az illető tk és kezdőcsomag , szerződés ,oltások nélkül kutyát nem ad ki a tenyészetéből. Nagyon gyönyörű, klasszis kutyái vannak. A legnagyobb felelősséggel gondozza őket. Kiemelkedő tenyésztési munkát végez. Szerintem Önökből csak a sárga irigység szól, mint néhány rosszakaró, pereskedni vágyó tenyésztőgyűlölő emberből.
2011. nov. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!