Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kaptam pár házzal odébb lakó...

Kaptam pár házzal odébb lakó szomszédtól egy kiskutyát de mindig kiszökik, mit tegyek?

Figyelt kérdés
kiskutya családtagjai egész nap az utcában császkálnak,szabad kijárásuk van az udvarukról és a mi kapunk alatt van egy rés amin mindig kiszökik a mi kutyánk és nem jön haza,érte kell menni folyton de alapból minket is szeret ha meglátjuk hívjuk akkor oda fut otthagyva játszótársait. Kérdésem az lenne hogy nagyon szenvedne e az állat ha megcsinálnám a kaput és nem tudna kiszökni hozzájuk? mellesleg full bolha az egész kutya a tesóitól :S
2011. nov. 22. 12:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
56%
Nálad kérdés az h megcsináltasd-e a kaput?
2011. nov. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Megcsináltatni azonnal, itt nincs kérdés!
2011. nov. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem, nem szenvedne az állat ha megcsinálnád a kaput és nem tudna kiszökni. Jobban szenved a bolháktól, és még jobban szenvedne attól, hogy ha az utcán csatangolva ne adj isten elütné valami, vagy bármi baj érné.
2011. nov. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Akiteki ***** válasza:
100%
Inkább hívd ki az Állatvédőrséget és majd kerítenek gazdát az egész falkának. Sem te, se a szomszédod nem vagytok alkalmasak egyetlen kutya tartására sem.
2011. nov. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Csináltasd meg a kaput és bolhátlanítsd a kiskutyát. Nem árt ha doki átvizsgálja amúgy is, mert adni fog neki bélféregtelenítő tablettát vagy pasztát, amit 3-4 havonta ha jól tudom kell adni. Ja és oltásokat is kérdezni fogja. Legyen beoltva veszettség ellen, és én ajánlanám a koktél oltást, ami többféle betegség ellen védi. Ezen betegségek emberekre nem veszélyesek, de a kutyád belehalhat!

Nos, ha szereted a kutyust, ezeket megteszed. Ja és ivartalanítás sem árt meg egy chip a bőre alá.

A jó pihenőhelyről és megfelelő kajáról, nevelésről és szeretetről már nem is beszélek...

2011. nov. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
nincs semmi gond a kutyával,normális orvosi,étkezési ellátást kap,bolhairtóval is kezelve van -.-" miért vagyok alkalmatlan állattartásra? semmi más probléma nincs csak annyi hogy kiszökik a kapunk a testvéreihez játszani,kérdésem az hogy nem e szenved ha elzárom a testvéreivel való játszás lehetőségétől.
2011. nov. 22. 21:26
 7/11 A kérdező kommentje:
szerintem nem nehéz megérteni de úgy látom még is az,akkor nekem valami szuper agyam van hogy szerintem ez egy egyszerű normális kérdés
2011. nov. 22. 22:03
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem szenved attól ha elzárod, hiszen vannak kiskutyák melyeket városokkal messzebb visznek tesóiktól. Játssz vele Te sokat a tesók helyett, esetleg vidd olyan helyre ha tudod ahová járnak többen kutyázni. Park vagy ilyesmi.
2011. nov. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem volt aki válaszolt a kérdésedre már az elején is. Hogy akkor szenved ha nem csinálod meg a kaput. Már rég megcsinálhattad volna ahelyett, hogy itt kérdezősködsz és játszod a sértődöttet. Egy kutya számára még veszélyesebb hely a mi világunk, mint nekünk embereknek. A 8 éves gyerekedet sem engednéd el jàtszani ki tudja hiva egész napra, mert ő jól érzi magát. Felügyelet nélkül. Ebbe gondolj inkább bele az helyett, hogy a keményebb válaszokra reagàlsz csak.
2011. nov. 25. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

igazad van,a többi hasznos választ magamban elkönyveltem csak megköszönni felejtettem el amit pótolok,köszi mindenkinek.

Nem a kemény válasz háborít fel,hanem a buta primitív,témához köze nincs válasz idegesít.

2011. nov. 26. 10:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!