Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Sajnos bérházban lakunk de...

Sajnos bérházban lakunk de nagyon szeretnék egy kutyust! A mellettünk lakó kidobta az 1 éves kutyusát annyira hozzám nőtt, mindig követ! Be szertném fogadni de a szüleim nem engedik! Mindent megpróbáltam mindent mondtam hogy én állom . Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. szept. 12. 15:10
 1/7 anonim ***** válasza:

Tudod mindenkit meg lehet győzni,gondolkodj el,mi az ami a szüleidet boldoggá tenné és próbálj megegyezni velük.

Hass a gyengpontjukra.

2011. szept. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
29%
mit tegyél? menny oda 1 rendőrhöz és tegyél úgy mintha részeg lennél és szexelni akarsz vele(bónusz pont ha ugyan olyan nemű és az ő kocsiával menekülsz)
2011. szept. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
jaa bocsi most olvasom. fogd meg a kutyát és vidd haza észrevétlenül ha ugat mond h egészségedre és azt hiszik h valaki tüsszent XD
2011. szept. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

ha jól sejtem, már feltetted egyszer ezt a kérdést...


én nagyon sajnállak téged is, a kutyust is, és nem értek egyet a szüleiddel, de mivel nem ismerem az anyagi és egyéb helyzeteteket, nem tudom, mi az oka a szüleid tiltakozásának - így segíteni sem nagyon tudok.

2011. szept. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia.

Nekem is ugyan ez volt a baj...mivel panelban lakunk.

Én leültem szülőkkel megbeszélni hogy miért nem,mi a probléma,stb.

Sok szülőnek az a baja hogy úgy van vele hogy kezdeti fellángolás jajj kutyus jajj de aranyos,hordod sétálni stbstb ,

egy idő után már nem hat az ujdonság ereje,és nekik kell lehordaniuk stb..

sok dologtól függ.

A legésszerűbb ha leülsz velük és megbeszélitek.

sok sikert.

2011. szept. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia.A kutya felelősséggel jár nem csak annyi ,hogy van és kész.Ha valami problémája van akkor el kell vinni állatorvoshoz és az sem kevés pénz.Foglalkozni,tanítani,sétáltatni kell.Valószínű a szüleid azért nem engedik ,mert nem tudnának rá úgy költeni vagy valami.De ha mondjuk kertes házba laktok akkor mondhatod anyudnak ,hogy házőrzőnek jó lenne ,meg mindig foglalkoznál vele és sétáltatnád. :)


Kovács Lilla

Kutyakiképző.

További információ itt. : lilla.14@windowslive.com

2011. dec. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
ismerem az érzést én 11 vagyok ugyanúgy bérházban lakom a szüleimnek körübelül 5 éve rágom a fülét de nem és az a legnagyobb hogy testvéremnek volt és nekem meg nincs elég izék a szülők
2013. jan. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!