Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lett vele? (kérdésed túl...

Mi lett vele? (kérdésed túl rövid, magyarázatod túl hosszú)

Figyelt kérdés
Először is szeretnék megkérni mindenkit,hogy ne nézzen hülyének.Ma láttam facebook-n egy képeta,mi nagyon megrázott.Egy fehér kutyus volt rajta,akinek levágták az orrát.Lehet,hogy betegs,de azta sem hagy nyugodni a dolog,és érdekel,hogy mi lett szegénykével.Próbáltam neten rákeresni,de csak egy másik,2009-es esetet találtam,amiben egy másik szerencsétlen járt így...Nem tudja véletlenül valaki,hogy ennek a fehér kis jszágnak mi lett a sorsa?Tudtak rajta segíteni?:(
2011. nov. 22. 12:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem erre gondolsz véletlenül?

[link]

Ezt ittas fiatalok csinálták szegénnyel, tűzijátékot vagy petárdát dobtak rá. BORZASZTÓ!!!!

2011. nov. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Úristen !! Megnéztem a képet és ... Jézusom .. :O

Nem tudok mit mondani. ( bocsi az OFF-ért)

Nem tudom hol láthattad. De lehet hogy az elsőnek volt igaza...

2011. nov. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A kék betűs szövegre kattintva bejön egy videó, amiben kezelik a kutyát. Csak erős idegzetűek nézzék!!! Én sem tudtam végignézni!:(
2011. nov. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Akiteki ***** válasza:

HUba... épp ebédeltem.

Remélem, hogy elaltaták szerencsétlent és nem kínozták.

2011. nov. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Első ne haragudj,de sajnos nem merem megnézni....Ha szemből látszik egy fehér kutyus,akinek hiányzik a nózija,amit egy ember fog a kezében (most nem tom ez így érthető-e,szval a leszakadt/levágott orrot fogja egy kéz),akkor tuti ő az...Nem tudja valaki,hogy meggyógyult-e?

Egész nap ő jár a fejemben,pedig nem vok kislány...:(

2011. nov. 22. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!