Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a különbség a sima haj és...

Legszi kérdése:

Mi a különbség a sima haj és a kutyanyíró gép között?

Figyelt kérdés

2011. nov. 22. 18:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az,hogy a kutyaszőr sokkal erősebb,más jellegű mint a haj ezáltal a sima hajnyírógép kb.kétszeri kutyanyírás után tönkre menne.
2011. nov. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%
Nekem yorkim van, na az ő szőrük annyira finom és puha, és vékony szálú, hogy 2 alkalom után tönkre vágtam vele a hajnyírónkat. Azóta csak kozmetikussal csináltatom:)
2011. nov. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%

A sima haj, az emberi fejen lévő egyenes szálú haj.

A kutyanyíró gép meg egy elektronikus készség, amit kutyák szőrének nyírására találtak fel.

2011. nov. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer hajnyíróval próbáltam lenyírni a kutyusomat /kokkerspániel/, és nem vitte a hajnyíró. Viszont a férjemet egyszer a kutyanyíróval nyírtam meg, és sikerült. Tehát a különbség: kutyanyíróval vághatsz hajat is, de hajnyíróval kutyaszőrt nem.
2011. nov. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4 óra szenvedés után sikerült a sima hajnyíróval megnyírni a kutyómat, működik a hajnyíró azóta is de a kutyakozmetikus 1 óra alatt végez a dologgal :D többet nem próbálom :D
2011. nov. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, elég egyöntetűek voltak. Akkor inkább többet áldozok egy kutyanyíró gépre. Szép napot mindenkinek!
2011. nov. 23. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!