Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan szoktassam le erről?

Hogyan szoktassam le erről?

Figyelt kérdés
A kutyám folyton ugat, ha valaki kopog vagy csenget az ajtón. Ha az a valaki idegen, akkor őt is megugatja(de folyamatosan!), de természetesen nem bántja. Mit tehetnék?
2011. nov. 22. 19:47
 1/5 anonim válasza:
25%
add el
2011. nov. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
"Hogyen legyek falkavezér" - keress rá, olvasd el, alkalmazd.
2011. nov. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Ez nem nagyon nagy baj. Tanítsd meg ugatni, mivel szeret, ezért ha ugat, jutalmazd. Ha megvan, akkor tanítsd meg elhallgatni is. Rákeresel, megtalálod a googleben
2011. nov. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nálunk ugyan ez a probléma, én azt csináltam, hogy nem érdekelt az ugatása, nem köszöntem neki, ugy csináltam mintha ott se lenne és abbahagyta azóta mindig ha én jövök csak egyet vakkant látja hogy én vagyok megszaglász és a helyére megy, késöbb pedig(kb 5-6 perc mulva) köszönök neki és megsimogatom. Viszont az a baj hogy a család összes többi tagjának ezt csinálja, mert nekik aztán hiába mondom...
2011. nov. 23. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 mustafa33 ***** válasza:
A kutyám az előszobában aludt (panel), ugatott éjszaka, öszeszidtam, reggel látom ki van rabolva a lépcsőházi spájz. Egy hónap mulva ugat éjszaka a kutya, kinézuek a kukucskán, nem látok senkit, összeszidom, reggel látom kívülről el van csavarva a zár. Szóval inkább ugasson.
2011. nov. 23. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!