Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 4 hónapos labradornak Happy...

4 hónapos labradornak Happy Dog Natur-Croq für Welpen vagy inkább Happy Dog Maxy Baby?

Figyelt kérdés
2011. nov. 23. 20:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Èn maxi babyt adok bullmacimnak. A màsik milyen? Az nem felnőtt tàp?
2011. nov. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Megint M.-H. Alexandra! Mint mindig... Akinek a válaszára mindig lehet számítani! Köszönöm neked! Az eddigi válaszokat is. Amúgy a Welpen, az is kölyöktáp, a jelentése is kölyök, és a leírás és adagolási útmutató szerint is az. És lényegesen olcsóbb...
2011. nov. 23. 20:35
 3/6 anonim ***** válasza:

Köszi :)


Megnéztem... Érdekes dolog.. Mert az összetételét illetően minimàlis a különbség, de az összetevők sorrendje egész màs, nem tudom milyen arányban tartalmazza azokat...

Nekem az egy kicsit furcsa, hogy mindegyik kutyus számára. Tehàt egy yorkinak is ez kell az egészséges fejlődéshez + egy bernàthegyinek is ?! Ha nem lesz màs, aki érdemben tud nyilatkozni, szerintem menj be egy Fressnapfba és kérdezz rà. Nàlunk tök profi eladòk vannak :)

2011. nov. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az összetevők sorrendjét azért írtam, mert volt egy teszt a tàpok minőségét illetően és az is szàmított, hogy pl. a szàrnyasliszt hànyadik helyen szerepelt a felsorolàsban...
2011. nov. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!:)


Nekem az állatorvos mondta, hogy Happy Dog Maxi Babyt (illetve megfelelő kortól Maxi Juniort adjak neki).

Az enyém közép-ázsiai juhász, nagy testű, kritikus a növekedési szakasz...


Szerintem egy labradornál is jobb tutira menni, én a Maxi Babyt adnám...


Ha neten rendeled, valamivel olcsóbb...

Aztán olyan 9 hónapos kora körül már szerintem átválthatsz a Natur-Croq-ra...

2011. nov. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2011. nov. 23. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!