Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért borítja ki a kutyám a...

Miért borítja ki a kutyám a vizét?

Figyelt kérdés
Adok a kutyámnak vizet iszik egy kicsit és utána egyből kiborítja! Ez nyáron még rosszabb volt mikor órákig nem voltunk otthon és nem volt vize mert kiborította! Hogy tanítsam meg neki, hogy ne csinálja??
2011. nov. 23. 20:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem kell neki igazán a víz. Játszik vele. Szidd össze, ha ezt teszi, egy idő után, lehet rájön, és abbahagyja
2011. nov. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Akiteki ***** válasza:
Az enyémek is ezzel szoktak szórakozni. Kitoltam velük: egy régi fazékban teszem ki a vizet, azt nem olyan könnyű felborogatni.
2011. nov. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Már én is próbáltam nagy fazékkal de ugyanúgy kiborítja! Állandóan összeszidom de az se érdekli! Most is vittem ki neki vizet kiborította utána még egyszer vittem ki neki azt is kiborította! Volt olyan, hogy este kiborította a vizét és reggel mikor adtam neki kiitta az egész tálat olyan szomjas volt!
2011. nov. 23. 21:16
 4/9 anonim ***** válasza:
tegyél be neki egy nagyobb edényt amit rögzits valamihez hogy ne tudja felbortani
2011. nov. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Már próbáltam de a mancsával kikaparta az összes vizet!:( De majd most is rögzítem neki a tálat hátha a hidegbe már nem fog vizeskedni!:D De am. imádja a vizet nyáron nagyon szeret úszni!:D
2011. nov. 23. 21:30
 6/9 Akiteki ***** válasza:
Nagyon lüke:))) Mennyi idős?
2011. nov. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
1 éves:D Hát sétánál is elég lüke még és nagyon játékos!
2011. nov. 23. 21:50
 8/9 Akiteki ***** válasza:

Az jutott eszembe, hogy lehet kapni beton virágtartókat. Tudod, mint a köztereken, csak kerek. Ki kéne próbálni, azt borítsa fel, ha tudja:)

Nálunk csak nyáron szokták kipancsolni. Meg a kölykök néha beleülnek.

2011. nov. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
ok köszi:D
2011. nov. 24. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!