Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Beaglet vásárolok szukát vagy...

Beaglet vásárolok szukát vagy kant vegyek?

Figyelt kérdés

2011. nov. 23. 20:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha első kutya nem ajánlok kant..ők dominánsabbak..bár nekem is kan volt az első kutyám :) Lehet hogy egy szukával jobban elbír az akinek első kutya lenne :)
2011. nov. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én szukát vennék, egyrészt a kanok akaratosabbak, jelölgetnek,a szukák meg szelídebbek. bár nekem volt már mindkét nemből, a kanra és szukára se volt panaszom
2011. nov. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagyon nehéz lesz egy szukával is, de még mindig könnyebb, mint egy kannal.
2011. nov. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia!

Szerintem ez a dominancia-kérdés a kutya személyiségétől is függ. Volt már (2) kan beagle kiskutyám, és mind a kettő nagyon engedékeny és gondoskodó volt. A szukák meg tüzelnek, és akkor minden kan rájuk veti magát, szóval sétálni is csak óvatosan mehet, ráadásul a tüzelés eléggé büdös. Akárhogy is válsztasz, remélem aranyos, odaadó kutyusod lesz!

2012. jan. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!